کد خبر: ۵۰۷۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱

معاون استانداری تهران گفت: تبصره یک ماده یک قانون حفظ اراضی کشاورزی و باغات برای الحاق در اراضی جدید به محدوده شهرها مانع اصلی در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در تهران است.

به گزارش شفاف، محمد تقی‌زاده در پایان همایش ویژه کنفرانس معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه در ارتباط با نحوه اجرای طرح مسکن اقدام ملی اظهاراتی از سوی معاونین امور استانداری سراسر کشور مطرح شد.

معاون استاندار تهران تصریح کرد: موانع اصلی در مسیر اجرای این طرح عبارتند از ناهماهنگی بین معاونت و حوزه‌های مختلف مجموعه وزارت راه و شهرسازی بویژه در تأیید نهایی مصوبات کمیسیون‌های ماده 5 استانها که در دفتر  نظارت معاونت شهرسازی ممیزی سلیقه‌ای نمود پیدا می‌کند.

تقی‌زاده تصریح کرد: قانون منع فروش مصوب سال 81 برخی از اراضی شهرداری‌ها  و دستگاه‌های اجرایی امکان تغییر کاربری اراضی و اختصاص آنها به امر ساخت مسکن را نمی‌دهد.

معاون استانداری تهران خاطرنشان کرد: تبصره یک ماده یک قانون حفظ اراضی کشاورزی و باغات برای الحاق در اراضی جدید به محدوده شهرها برای امر مسکن اقدام ملی مانع اساسی اجرای این طرح در استان تهران است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار