کد خبر: ۵۰۷۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: فوتبال پدیده‌ای است که ما را به زندگی بعد از دوران کرونا بازمی‌گرداند و موجب می‌شود دوباره در کنار هم قرار بگیریم.

به گزارش شفاف، ژاوی هرناندز در گفت‌وگویی در مورد تکمیل استادیوم المدینه التعلیمیه دوحه و سایر پروژه‌های جام جهانی 2022 گفت: مراحل ساخت و تکمیل این ورزشگاه و همچنین سایر پروژه‌های مرتبط با جام جهانی 2022 را از محل سکونت خودم در دوحه با دقت دنبال کردم و از شنیدن خبر تکمیل این ورزشگاه به ویژه در مقطع فعلی و شرایط بحرانی بیماری کرونا بسیار خوشحال شدم.

وی افزود: باید از فداکاری کسانی که در این شرایط سخت به کار ادامه می‌دهند و با خطر مواجه هستند، قدردانی کنیم. کار همه آنها ارزشمند است، همچنین از مدافعان سلامتی افراد جامعه در اینجا و سایر کشورها که جان‌شان را به خطر می‌اندازند. پیام ساخت استادیوم جدید این بود که آینده بهتری در انتظار هم ما است و قطر به کار خودش برای میزبانی از جام جهانی در موعد مناسب ادامه می‌دهد. من به این مشارکت در این پروژه بزرگ افتخار می‌کنم.

سرمربی اسپانیایی تیم السد اظهار داشت: دوست خوبم «تیم کیهیل» پیش از این گفت که مسابقات 2022 قطر فرصت متفاوتی است برای عبور از بحران فعلی و من فکر می‌کنم این اولین تورنمنت جهانی فوتبال پس از بحران کرونا خواهد بود. ما در آستانه برگزاری بهترین دوره جام جهانی قرار داریم و به عقیده من این جامی است که همه ملت‌های جهان را متحد و یکپارچه می‌کند. فوتبال پدیده‌ای است که می‌تواند ما را به زندگی بعد از کرونا بازگرداند. البته این بیماری به ما درس‌های زیادی داد و فکر می‌کنم همه ما بعد از این تجربه استثنایی قدر چیزهای بسیار کوچک را در زندگی می‌دانیم. ایمان دارم که فوتبال می‌تواند ملت‌ها را یکپارچه و متحد کند و می‌توانیم جام جهانی 2022 را به جشنی برای نزدیک شدن انسان‌ها پس از این بحران به یکدیگر تبدیل کنیم. به نظر من جهان بیش از هر زمان دیگری به چنین فرصتی نیاز دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: