کد خبر: ۵۰۷۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ارسال ۱۶۰ اثر از سراسر کشور به جشنواره ملی شعر طنز کرونا خبر داد و گفت: این آثار در مرحله داوری نهایی قرار گرفته و به زودی برگزیدگان این رویداد معرفی می‌شوند.

جشنواره شعر طنز کرونا در همدان پذیرای ۱۶۰ اثر از سراسر کشور

به گزارش شفاف، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ارسال ۱۶۰ اثر از سراسر کشور به جشنواره ملی شعر طنز کرونا خبر داد و گفت: این آثار در مرحله داوری نهایی قرار گرفته و به زودی برگزیدگان این رویداد معرفی می‌شوند.

احمدرضا احسانی روز سه شنبه در گفت وگویی اظهار داشت: این آثار شامل شعر، داستان و داستانک در موضوع زندگی و امید، نشاط اجتماعی، بهار کرونایی، همدلی و هم‌زبانی، کرونا و عید، در خانه بمانیم و فاصله‌گذاری اجتماعی هستند که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی اضافه کرد: داوران از میان ۱۶۰ اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد ۷۰ اثر را واجد شرایط رفتن به مرحله نهایی دانستند که توسط ناصر فیض شاعر طنز پرداز کشور انجام میشود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان هدف از برگزاری جشنواره شعر طنز کرونا را تقویت روحیه نشاط و شادابی ذکر کرد و گفت: علاوه بر این جشنواره‌های کاریکاتور و استندآپ کمدی نیز در راستای نشاط‌بخشی به مردم برگزار شده است.

اختتامیه جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا عصر پنج‌شنبه ۱۲ تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار و به گفته احسانی در این آیین از هشت اثر برتر تقدیر می شود.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: