کد خبر: ۵۰۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
معاون امور حقوقی وزارت ورزش:

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تاکنون به دلیل تعطیلی های ناشی از ویروس کرونا قریب به ۶ هزار میلیارد تومان به ورزش کشور خسارت وارد شده است.

به گزارش شفاف، جمشید تقی زاده در دیدار با استاندار گلستان، اظهارکرد: نگاه وزارت ورزش و جوانان تبدیل ادارات کل به مجموعه های چابک، هوشمند و اثر بخش است.

وی یادآور شد: تاکنون به دلیل تعطیلی های ناشی از ویروس کرونا قریب به ۶ هزار میلیارد تومان به ورزش خسارت وارد آمده که البته تلاش ما برنامه محوری و ارتقا ورزش در سطح کشور و استان است.

استاندار گلستان هم گفت: گلستان آمادگی برگزاری تورنمت های بین المللی ورزشی را داشته که می تواند با توجه به ظرفیت های ورزشی استان ضمن برجسته سازی گلستان در افزایش نشاط اجتماعی موثر باشد.

هادی حق شناس افزود: گلستان در ورزش هایی مانند بسکتبال، والیبال، کبدی، سپک تاکرا حرف های زیادی برای گفتن دارد و جزء استان های شاخص کشور است و امیدواریم با حمایت وزارت ورزش و جوانان شاهد درخشش ورزشکاران استان و شکوفایی دیگر رشته های ورزشی در گلستان باشیم.

حق شناس با تاکید بر جایگاه ورزش در بین مردم استان اظهار کرد: توجه به ورزش و ارتقا امکانات ورزشی در گلستان موجب کاهش آسیب های اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد می شود.همچنین در این دیدار معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت:

لازم به ذکر است در این دیدار که با حضور رامین احمدی طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران همراه بود، تقی زاده حکم مدیریت قاسم برزمینی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان توسط استاندار گلستان به وی ابلاغ و ارائه کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: