کد خبر: ۵۰۷۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به استنکاف چندین ساله کلینیک سینااطهر از اجرای دستورالعمل آتش‌نشانی گفت: در بازدید امروز مشاهده کردیم که گویا سیستم اطفای حریق این ساختمان در حال نصب بوده است.

به گزارش شفاف، محسن هاشمی در گفت و گویی، با اشاره به حادثه شب گذشته در کلینیک سینا اطهر اظهار کرد: صبح امروز بنده بازدیدی را از این ساختمان داشتم و در حین بازدید گپ و گفت‌وگویی را نیز با کارشناسان آتش‌نشانی و همچنین مسئولان شهرداری منطقه یک داشتم.

وی تصریح کرد: آنچه در این بازدید عنوان شد این بود که در سال 94 دستورالعمل آتش‌نشانی به مدیران کلینیک ابلاغ شده اما اقدامات مؤثر از سوی مسئولان کلینیک صورت نگرفته و در نهایت مجددا در سال 96 این موضوع به مسئولان کلینیک اعلام می‌شود اما باز هم مسئولان کلینیک از آن استنکاف می‌کنند و توجهی به آن نمی‌کنند.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در سال 97 و با توجه به عدم رعایت مسائل ایمنی از سوی مسئولان کلینیک شهرداری تهران اقداماتی را برای پلمب این مجموعه انجام می‌دهد که در این زمینه مسئولان کلینیک اعلام می‌کنند که اقداماتی را در اسرع وقت برای نصب مسائل ایمنی در کلینیک انجام خواهند داد.

وی گفت: براساس آنچه در بازدید امروز به بنده اعلام شد گویا سیستم اطفای حریق در این بنا در حال نصب بوده است اما سیستم اعلام حریق در این بنا نصب شده بوده است.

هاشمی با اشاره به اینکه تمام اظهاراتی که گفته می‌شود برمبنای بازدید میدانی و صحبت‌های اعلام شده از سوی سازمان آتش‌نشانی است گفت: باید منتظر گزارش نهایی و دلیل یا دلایل این آتش‌سوزی باشیم و این موضوع به زمان نیاز دارد و قطعا شورای شهر تهران پس از اخذ گزارش مربوطه آن را به  اطلاع عموم مردم  خواهند رساند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: