کد خبر: ۵۰۷۸۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱

سرگرد زینی‌وند مقدم گفت: زیر گذر استاد معین دوطرفه شد و این تصمیم در راستای ایجاد دسترسی رفت و برگشتی بین دو منطقه ۲ و ۱۰ است.

به گزارش شفاف، سرگرد مصطفی زینی‌وند مقدم رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت و گویی، اظهار کرد: طی جلسه ۴۸۴ کمیته شبکه معابر معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در روز گذشته مصوب شد زیرگذر استاد معین که در ابتدا به صورت یکطرفه شمالی جنوبی به بهره برداری رسیده بود، به دوطرفه مجزا تغییر پیدا کند.

رئیس اداره بررسی علائم و مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: این تصمیم در راستای ایجاد دسترسی رفت و برگشتی بین دو منطقه ۲ و ۱۰، جلوگیری از تخلف حادثه ساز حرکت در خلاف جهت و استفاده بهینه از ظرفیت این پروژه در جهت جذب بخشی از بار ترافیکی بزرگراه آیت اله سعیدی گرفته شد.

او با بیان اینکه طی این جلسه تصمیماتی هم برای ارتقاء ایمنی تردد در زیر گذر و مقاطع قبل و بعد از آن گرفته شد، گفت: از جمله می‌توان به زمان دار کردن چراغ‌های چشمک زن طول مسیر خیابان استاد معین، جابجایی ایستگاه اتوبوس واقع در کنار گذر ضلع جنوب غربی پروژه، آرام‌سازی ترافیک با به‌کارگیری تکنیک‌های کاهنده سرعت، اصلاح هندسی و تغییر جهت برخی از کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به خیابان‌های استاد معین و علی اکبری، اشاره کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: