کد خبر: ۵۰۷۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۱۶ تیر آغاز و تا ۲۳ تیر ادامه خواهد داشت.

به گزارش شفاف، امیرحسین بهروز، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اظهار کرد: کلیه دانشجویان می‌توانند در مهلت مقرر از طریق سامانه گلستان و از مسیر ثبت نام، عملیات ثبت نام و ثبت نام اصلی جهت انتخاب واحد در ترم تابستان اقدام کنند.

او با عنوان اینکه ترم تابستان دانشگاه پیام نور با نگاه مثبت به شرایط فارغ التحصیلی دانشجویان برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد تدوین شده است،  تصریح کرد: در این ترم امکان مهمانی دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها در دانشگاه پیام نور و بالعکس با هدف تسهیل فارغ التحصیلی دانشجویان فراهم شده و پذیرش و ثبت نام دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه‌ها تا تاریخ ۱۷ تیر در مراکز و واحد‌های مجری امکانپذیر است.

بهروز افزود: دانشجویان مقطع کارشناسی که با حداکثر ۸ واحد درسی (با رعایت مقررات اخذ فقط یک درس معارف) دانش‌آموخته می‌شوند، در صورت عدم ارائه دروس در دانشگاه می‌توانند دروس مورد نظر را در سایر دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم را به صورت مهمان اخذ و بگذرانند.

او با عنوان اینکه تمام دروس دارای نمره میان ترم بوده و تاریخ برگزاری کلاس‌ها از ۲۴ تیر لغایت ۲۴ مرداد است، افزود: دروس نظری قابل ارائه در این دوره ، صرفا به صورت الکترونیکی و در سطح کشور/ منطقه (صرفا بر روی سامانه‌های آموزش الکترونیکی استانی یا دفتر آموزش‌های آزاد و چند رسانه‌ای) ارائه می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دروس دانش‌پذیری ارائه شده در دفترچه فراگیر نوبت بیستم مقطع کارشناسی ارشد نیز در ترم تابستان برگزار خواهد شد، گفت: دروس جایگزین پایان‌نامه، ویژه دانشجویان آموزش محور مقطع کارشناسی ارشد نیز ارائه خواهد شد و پایان نامه نیز تمدید می‌شود.

او تصریح کرد: دانشجویانی که واجد شرایط معرفی به استاد هستند (به استثناء دروس عملی) می‌توانند دروس مورد نظر را از طریق پیشخوان سامانه جامع گلستان در کلیه مراکز/ واحد‌ها (در قالب تاریخ‌های اعلام در تقویم آموزشی) درخواست کنند.

بهروز با بیان اینکه امکان حذف و اضافه در ترم تابستان وجود ندارد و دوره تابستانی در مراکز برون مرزی دانشگاه ارائه نمی‌شود، افزود: سقف تعداد واحد قابل انتخاب برای هر دانشجو ۸  واحد (با رعایت حداکثر یک عنوان دروس معارف اسلامی برای دانشجویان مقطع کارشناسی) است.

او تاریخ برگزاری امتحانات را از ۲۶ مرداد لغایت ۴ شهریور سال جاری بیان کرد و گفت: ارزشیابی دروس مطابق دستورالعمل نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: