کد خبر: ۵۰۸۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

رسانه‌ها از وقوع تیراندازی در یک باشگاه شبانه شهر «گرینویل» آمریکا خبر دادند و گزارش‌ها از مرگ حداقل دو نفر و جراحت ۸ تن حکایت دارد.

به گزارش شفاف، در ادامه خبرسازی‌های  خشونت‌های مسلحانه در آمریکا این بار یک باشگاه شبانه در شهرستان گرینویل ایالت کارولینای جنوبی این کشور به صحنه تیراندازی تبدیل شده است. 

به نوشته اسپوتنیک، رسانه‌ها و مقام‌های آمریکایی از بروز یک تیراندازی در باشگاه شبانه «لیویش لانگ» (Lavish Lounge) در شهرستان گرینویل خبر دادند.

به گزارش این رسانه، بر اثر تیراندازی در این منطقه ایالت کارولینای جنوبی حداقل ۱۲ نفر زخمی شدند. تیراندازی در باشگاه شبانه کمی قبل از ساعت ۲ بامداد به وقت محلی صورت گرفت و در حال حاضر معلوم نیست آیا مظنون یا مظنونانی در ارتباط با این تیراندازی دستگیر شده باشند.

مقام‌های اداره پلیس گرینویل اعلام کردند که این اداره بعد از دریافت گزارش‌ها درباره وجود یک تیراندازی در درون باشگاه شبانه مذکور خود را به صحنه رساندند.

به گفته مقام‌های آمریکایی، مجروحان این تیراندازی به بیمارستان منتقل شده‌اند و همچنین اعلام کردند که شدت جراحات این افراد با هم تفاوت دارد.

رسانه‌ها و مقام‌های آمریکایی به جزئیات بیشتری درباره تیراندازی در ایالت کارولینای جنوبی، انگیزه و هویت ضارب یا ضاربان اشاره نکرده‌اند.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، این تیراندازی در ادامه سلسله تیراندازی‌ها در مناطق مختلف جنوبی آمریکا صورت گرفته است.

روز شنبه (دیروز) بر اثر تیراندازی در باشگاه شبانه می‌سی‌سی‌پی یک مرد کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. جمعه هفته گذشته هم در نتیجه تیراندازی در یک مرکز خرید در آلاباما، یک تن کشته و سه نفر زخمی شدند.

ساعتی بعد از انتشار خبرهای اولیه درباره این تیراندازی، دفتر کلانتری کارولینای جنوبی اعلام کرد که در نتیجه این تیراندازی، ۲ نفر کشته و ۸ تن زخمی شدند.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: