کد خبر: ۵۰۸۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

بهروز گفت: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از امروز، ۱۶ تیر آغاز شده است.

آغاز ثبت نام غیرحضوری ترم تابستان در دانشگاه پیام نور

به گزارش شفاف،  امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از امروز، ۱۶ تیر آغاز شده و تا ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت.

بهروز افزود: تمام دانشجویان می‌توانند در مهلت مقرر از طریق سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و از مسیر ثبت نام- عملیات ثبت نام - ثبت نام اصلی جهت انتخاب واحد در ترم تابستان اقدام کنند.

او با عنوان اینکه ترم تابستان دانشگاه پیام نور با نگاه مثبت به شرایط فارغ التحصیلی دانشجویان برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد تدوین شده است، تشریح کرد: در این ترم امکان مهمانی دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها در دانشگاه پیام نور و بالعکس با هدف تسهیل فارغ التحصیلی دانشجویان فراهم شده و پذیرش و ثبت نام دانشجویان مهمان از سایر دانشگاه‌ها تا تاریخ ۱۷ تیرماه در مراکز و واحد‌های مجری امکانپذیر است.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه تمام دروس دارای نمره میان ترم بوده و تاریخ برگزاری کلاس‌ها از ۲۴ تیرماه لغایت ۲۴ مردادماه است، افزود: دروس نظری قابل ارئه در این دوره صرفا به صورت الکترونیکی و در سطح کشور/ منطقه (صرفا بر روی سامانه‌های آموزش الکترونیکی استانی یا دفتر آموزش‌های آزاد و چند رسانه‌ای) ارائه می‌شود.

بهروز با عنوان اینکه امکان حذف و اضافه در ترم تابستان وجود ندارد و دوره تابستانی در مراکز برون مرزی دانشگاه ارائه نمی‌شود، افزود: سقف تعداد واحد قابل انتخاب برای هر دانشجو ۸  واحد (با رعایت حداکثر یک عنوان دروس معارف اسلامی برای دانشجویان مقطع کارشناسی) است.

او تاریخ برگزاری امتحانات را از ۲۶ مردادماه لغایت ۴ شهریورماه سال جاری عنوان کرد و گفت: ارزشیابی دروس مطابق دستورالعمل نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: