کد خبر: ۵۰۸۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹

برنامه‌های شادستان تهران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برکزار می‌شود.

به گزارش شفاف، فتاحی در نشست آنلاین با مدیران فرهنگی مناطق 22گانه اظهار داشت: این اداره کل با در نظر گرفتن شرایط پیش آمده با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی، با ایجاد زمینه مشارکت مناطق 22 گانه در فرایندهای برنامه‌ریزی، دستور العمل اجرایی «شادستان تهران» در تابستان سال جاری را برای اجرا در شهر تهران تدوین کرده است.

   وی با اشاره به این که برنامه ریزی این طرح مبتنی بر در نظر گرفتن بیشترین شباهت در ویژگی‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مناطق 22 گانه است بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود هر منطقه اعم از فضاهای عمومی شهری و زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی، مناطق به چهار پهنه برای اجرای هماهنگ این طرح تقسیم بندی شده اند.

سرپرست اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با رفع ابهامات در خصوص طرح و پاسخ به سوالات مطرح شده از سوی مدیران فرهنگی مناطق تأکید کرد: برنامه های ابلاغی تابع دستورالعمل ها و پروتکل های ابلاغی از سوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان تهران است. تا زمانی که ابلاغ جدیدی برای شهر تهران صورت نگیرد انتظار داریم شادستان 99 تماماً عملیاتی شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه های شادستان 99 تهران به دو صورت برگزار می شود عنوان کرد: قسمتی از برنامه ها در قالب این طرح تحت فضای مجازی با نظارت مستقیم اداره کل فرهنگی و بخشی از برنامه ها به صورت برنامه های شهری در سطح محلی با رعایت کامل موازین بهداشتی برگزار می‌شود.

فتاحی با اعلام اینکه در برنامه های شهری به دنبال اجتماعات بزرگ نیستیم افزود: اگر در هر منطقه ای از شهر تهران تشخیص بر این باشد که اجرای برنامه های شادستان مغایر با سلامت شهروندان است اجرا نکردن آن برنامه مانعی ندارد و تأکید ما بر رعایت تمامی موارد بهداشتی است که به هیچ عنوان شهروندان در معرض خطر ابتلا به بیماری کوید 19 نباشند.

در ادامه مدیران فرهنگی مناطق در خصوص نحوه برنامه ریزی این طرح  با مشارکت سایر ادارات سطح منطقه و محلات در قالب پهنه بندی ذکر شده به ارائه اقدامات و پیش بینی های انجام شده پرداختند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: