کد خبر: ۵۰۸۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷

تعلل باشگاه استقلال در فسخ قرارداد ۲ بازیکن خارجی این تیم دردسر ساز می‌شود.

به گزارش شفاف، مدیران باشگاه استقلال در نیم فصل دوم برای ۳۸ نفر کارت بازی دریافت کردند، اما در ادامه لکیچ مربی و بودوروف مدافع این تیم به دلایل مختلف از جمع آبی پوشان جدا شدند.

این ۲ خارجی سابق استقلال جزو ۳۸ نفری هستند که کارت بازی دارند. بر اساس اعلام معاون حقوقی باشگاه استقلال هنوز قرارداد این ۲ نفر در سازمان لیگ به صورت رسمی فسخ نشده و ممکن است تاخیر به وجود آمده به ضرر استقلالی‌ها شود.

اگر سازمان لیگ قبول کند که این ۲ خارجی از استقلال جدا شده‌اند، آن وقت تعداد اعضای استقلال که کارت بازی دارند به ۳۶ نفر می‌رسد و در این صورت با تایید ابتلای ۹ عضو این تیم به ویروس کرونا دقیقا ۲۵ درصد استقلالی بیمار شده‌اند که این موضوع منجر به تعویق دیدار با پارس جنوبی خواهد شد.

باید دید مذاکرات مسئولان سازمان لیگ و استقلال در این خصوص چگونه پیش می‌رود. حالا که استقلالی‌ها در فسخ قرارداد ۲ خارجی و باطل کردن کارت بازی آن‌ها تاخیر داشته‌اند شاید بابت نرفتن به جم برای بازی با پارس جنوبی ضرر کنند.

باشگاه دنبال فعال کردن بندی است که به خاطر شیوع ویروس کرونا از فیفا برای پرداخت مطالبات بویان و شفر زمان بگیرد. اگر فیفا با درخواست آبی‌ها موافقت کند، باشگاه استقلال ۳ ماه فرصت دارد تا مطالبات آن‌ها را پرداخت کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار