کد خبر: ۵۰۸۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

مجموعه نمایشی پنج قسمتی "انبار شماره ۱۳" به سفارش رادیو اقتصاد در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شد که همزمان از رادیو اقتصاد و نمایش پخش می‌شود.

به گزارش شفاف، زهرا عبدالله‌زاده تهیه‌کننده این مجموعه رادیویی گفت: آنچه در نمایش طنز اهمیت دارد و به فضای طنز بسیار کمک می‌کند موسیقی مناسب با حال و هوای طنز و ریتم اجرای بازیگران است چون بیشتر دیالوگ‌ها کوتاه است و اگر بین دیالوگ‌ها فاصله زیاد باشد، ریتم نمایش می‌افتد؛ لذا اگر جاهایی فاصله از اندازه لازم بیشتر باشد می‌توان با ادیت به ریتم مناسب نمایش طنز رسید.

داستان مجموعه نمایشی "انبار شماره 13" درباره زوجی به نام هومن و تینا است که به خانه جدیدی نقل مکان کرده‌اند، به دلیل نوع کار هومن و در خانه ماندن او، مورد سوءظن مهتاج، پیرزن همسایه قرار گرفتند و همین ماجراهای طنزی را به دنبال می‌آورد.

یاسمن شکرگزار نویسندگی و رضا عمرانی کارگردانی این مجموعه نمایشی را به عهده دارد و مهین نثری، شمسی صادقی، مهرداد مهماندوست، شیوا رفیعیان، بهادر ابراهیمی و مسعود زنوزی بازیگران این سریال رادیویی‌اند.

مجموعه نمایشی "انبار شماره 13" از 21 تا 25 تیرماه، ساعت 2 بامداد از رادیو اقتصاد پخش می‌شود و همزمان در رادیو نمایش ساعت 10:45 به روی آنتن می‌رود که تکرار آن ساعت 23:15 است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: