کد خبر: ۵۰۸۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از کشف ۱۱۸ جفت کفش کتانی قاچاق در بسته‌های پستی خبر داد.

به گزارش شفاف، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت اظهار داشت: روز گذشته خبری در خصوص ارسال تعدادی بسته پستی قاچاق از یکی از استان‌های جنوبی کشور به شهر تهران دریافت کردیم و با توجه به اهمیت گزارش دریافتی، موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های تکمیلی، صحت و سقم خبر مورد تأیید مأموران پلیس قرار گرفت و مشخص شد که این بسته‌های پستی محموله قاچاق بوده که به یکی از ادارات پست شمال غرب پایتخت تحویل داده شده است.

مرادی بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام گرفته در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و دستور بازرسی بسته‌های پستی و دستگیری متهم و یا متهمان احتمالی این پرونده اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیمی از کارشناسان و مأموران پلیس اماکن عمومی به محل تحویل بسته‌های پستی اعزام و در بازرسی از این محل موفق شدند ۱۱۸ جفت کفش کتانی قاچاق فاقد بارنامه و مجوز‌های گمرکی کشف کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ارزش کالا‌های کشف شده بیش از ۳ میلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان پرونده در دستور کار مأموران پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: