کد خبر: ۵۰۸۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰

در این مقاله تصمیم داریم به بررسی مزیت های وجود دستگاه حضور و غیاب دینگ در سازمان های گوناگون بپردازیم، به طور کلی قصد داریم به شما عزیزان کسب و کارهای مختلفی را معرفی کنیم که از سامانه ی حضور و غیاب آنلاین دینگ استفاده می کنند و این مجموعه ها یا شرکت ها، با استفاده از دستگاه حضور و غیاب دینگ، متحول شده اند، اگر شما هم دوست دارید تحولی عظیم در شرکت خود ایجاد کنید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دستگاه حضور و غیاب پرسنل چه مزیت هایی دارد؟

وجود دستگاه ورود و خروج پرسنل در سازمان

 شما مدیران به راحتی می توانید در هر لحظه ای که تمایل دارید، انواع گزارشات را از کارکرد پرسنل بگیرید و حقوق و دستمزد آن ها را در کمترین زمان محاسبه کنید، همچنین با استفاده از این سیستم، امکان تقلب و دستکاری در ساعت های ورود و خروج برای هیچ فردی امکان پذیر نمی باشد و شما و کارمندان هر دو از صحت زمان های ثبت شده در سیستم حضور و غیاب اطمینان کامل دارید.

پیاده سازی سیاست های منابع انسانی به سادگی صورت می گیرد و کارهای پرسنل منابع انسانی سبک تر شده و امکان تمرکز بر روی وظایف مهم تر برای آنها فراهم می باشد.

برای شرکت ها و مجموعه هایی که دارای چند شعبه ی فعال هستند و کارمندان مدام در حال تردد بین شرکت ها هستند یا اینکه شرکت ها و اداراتی که ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی اند، نرم افزار حضور و غیاب دینگ این امکان را برای کارمندان آنان فراهم آورده است که:

– شیفت های کاری خود را در هر ساعتی از شبانه روز تعریف و ویرایش کنند.

– انواع مرخصی های روزانه خود را در هر جایی که حضور دارند، ثبت و ارسال کنند.

– انواع ماموریت های روزانه را که در طول کار می روند، ثبت کنند.

موضوع مهم تر این است که نرم افزار حضور و غیاب دینگ هزینه پایین تری نسبت به دستگاه های حضور و غیاب دارد و امکان خطای آن کمتر است.

نصب نرم افزار در کمتر از چند دقیقه صورت می گیرد و استفاده از آن بسیار ساده و راحت است و فقط کافیست یک گوشی هوشمند داشته باشید تا بتوانید از مزایای دینگ استفاده کنید.

دستگاه حضور و غیاب ایرانی

حضور غیاب آنلاین دینگ، یک دستگاه ثبت ورود و خروج ایرانی است که می تواند در هر شهری استفاده شود. شما می توانید به جای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم با پرداخت اشتراک سالانه، از دستگاه ساعت زنی دینگ استفاده کنید. نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه دینگ یک اپلیکیشن ساده است که نیاز شما را به دستگاه های بزرگ و یا انگشت زنی برطرف می کند

چه کسب و کار هایی از سامانه حضور و غیاب دینگ استفاده می کنند؟

در این میان می خواهیم به بررسی کسب و کار هایی که از سامانه دینگ استفاده می کنند و اینکه کسب و کار آن ها چگونه است بپردازیم، با ما همراه باشید.

طبق بررسی های انجام شده، کاربرانی که از کسب و کارهای مختلف از سامانه دینگ استفاده می کنند شامل موارد زیر هستند:

آی تی و الکترونیک

این بخش از مشتریان سامانه دینگ، بیشتر مربوط به بخش های آی تی  و الکترونیک می باشند از جمله ی آنها شرکت های تولید نرم افزار و تولید محتوا، شرکت های دیجیتال مارکتینگ، شرکت های فروش و خدمات تلفن و سانترال، شرکت های فروش و خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی و… است. شرکت هایی که در حوزه آی تی فعالیت دارند و به روز هستند، این قضیه را به درستی درک می کنند که برای حضور وغیاب کارمندان خود، اگر سامانه دینگ را تهیه نکنند، منجر به هزینه های زیادی برای سازمان می شوند و همچنین این دستگاه ها میزان خطای بالایی را در بر دارند و از همه مهم تر این است که امکان گزارش گیری در هر لحظه و در هر مکان، از ورود و خروج و عملکرد کارکنان امکان پذیر نمی باشد.

پس مدیران شرکت های آی تی که همیشه طبق آخرین سامانه های به روز دنیا پیش می روند و از آنها استفاده می کنند، برای هزینه کمتر، دریافت گزارش در هر لحظه از زمان از دستگاه های حضور و غیاب دینگ بهره می برند.

خدمات اداری و تجاری

شرکت های مربوط به خدمات اداری و تجاری که از سامانه حضور و غیاب دینگ استفاده می کنند شامل موارد زیر هستند:

– آژانس های تبلیغاتی و طراحی

– خدمات بازرگانی و تجاری

– دفاتر فنی مهندسی

– موسسات حسابداری

 و…

علوم پزشکی و داروسازی

افرادی که در حوزه علوم پزشکی و داروسازی یا بهداشت و درمان مشغول به کار هستند، افرادی که در زیر نام برده ایم هستند:

پزشک عمومی و جراح عمومی، پزشک متخصص دندان، پزشک آزمایشگاه، رادیولوژیست، درمانگاه و کلینیک داروخانه، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، آسایشگاه ها، دامپزشک و کلینیک دامپزشکی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و گفتار درمانی، روانپزشک و روان شناس و مشاوره پزشکی، فیزیوتراپیست، تغذیه و درمان چاقی و لاغری و…

تمامی افرادی که شغل هایی مرتبط با بیمارستان یا علوم پزشکی دارند، معمولا به صورت شیفتی یا چرخشی کار می کنند، برای حضور وغیاب این گونه افراد، مدیران نیازمند آنند که نرم افزاری تهیه کنند که قابلیت تعریف شیفت کاری برای کارمندان را داشته باشد.

نرم افزار حضور و غیاب دینگ با امکان تعریف شیفت و ساعات کاری و همچنین شیفت های چرخشی، حضور و غیاب افرادی که شغل های چرخشی دارند را ساده و راحت کرده است. این افراد به راحتی می توانند شیفت خود را وارد کرده و حضور و غیاب خود را در نرم افزار دینگ ثبت کنند.

فروشگاه ها و رستوران های زنجیره ای

فروشگاه ها، رستوران ها و کافی شاپ های زنجیره ای دارای شعبه های متعددی هستند که ممکن است افرادی که در آن جا مشغول به کار هستند به صورت شیفتی و چرخشی، هر روز در هفته در یک شعبه فعالیت داشته باشند و هر روز ورود و خروج خود را در یک شعبه، ثبت کنند، سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ برای رفع مشکل حضور و غیاب کارمندان این نوع کسب و کارها که محدود به ثبت حضور و غیاب دریک مکان نباشند، این قابلیت را در نرم افزار خود تعریف کرده است که حضور و غیاب کارمندان براساس موقعیت مکانی آن ها ثبت شود و مشکلی در ثبت ساعات ورود و خروج این کارمندان وجود نداشته باشد.

همچنین فروشگاه های زنجیره ای ۲۴ ساعته، که آماده خدمت رسانی به مردم هستند، باید دارای کارمندانی باشند که به صورت چرخشی در شیفت های روزانه و شبانه در محل کار خود حاضر باشند، سامانه حضور و غیاب دینگ این امکان را برای کارمندان فراهم آورده است که با انتخاب شیفت های کاری در نرم افزار حضور و غیاب دینگ، ساعات کاری خود را در آن ثبت کرده و هیچ حقی از آن ها ضایع نشود.

کسب و کارهای دیگر

از دیگر کسب و کارهایی که از سامانه دینگ استفاده می کنند می توان به موسسات آموزشی، سالن های آرایشی و زیبایی، طراحی و دکوراسیون داخلی و معماری و مبلمان، خدمات مجالس، آژانس مسافرتی و سیاحتی، باشگاه های ورزشی، فرهنگسراهای کودک، شرکت های صنعت ساختمان، خدمات خودرو، انتشارات و کتاب فروشی ها، شرکت های صنعت نفت و گار و پتروشیمی، بانک ها، کارگاه ها و کارخانه ها و… نام برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: