کد خبر: ۵۰۸۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
قالیباف در پاسخ به نوری قزلچه:

رئیس مجلس گفت: در برگزاری صحن علنی مجلس فاصله گذاری بین نمایندگان اجرا شده و پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش شفاف، غلامرضا نوری قزلچه نماینده مردم بستان آباد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: کرونا به یک موضوع جدی تبدیل شده و یکی از همکاران ما در مجلس به علت کرونا فوت کرده است.

وی بیان کرد: تقاضای بنده این است که هیئت رئیسه مجلس در تشکیل جلسات صحن علنی و کمیسیون‌ها تدابیری اتخاذ کنند که پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تراکم جمعیت در صحن علنی و کمیسیون‌ها می‌تواند به توسعه بیماری کرونا در مجلس دامن بزند.

نوری قزلچه اظهار داشت: در این شرایط می‌توان از ارتباط تصویری و غیر حضوری برای برگزاری جلسات مجلس استفاده کرد و یا آنکه حضور یک دوم و یا یک سوم نمایندگان در صحن علنی مجلس کفایت کند تا از این طریق با بیماری کرونا مقابله کنیم.

قالیباف در پاسخ به قزلجه گفت: در برگزاری صحن علنی مجلس فاصله گذاری بین نمایندگان اجرا شده و پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: درباره کمیسیون‌ها هم تأکید کرده‌ایم زمان کمیسیون‌ها محدود شود و محل کمیسیون‌ها را نیز مشخص کرده ایم تا استاندارد بهداشتی رعایت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: روزهای یکشنبه که نمایندگان از حوزه انتخابیه می‌آیند، تست کرونا به صورت روشن از آنان گرفته می‌شود و کاملا پروتکل های بهداشتی در منزل رعایت می شود و اگر ضرورت باشد اقدامات دیگر هم انجام می‌دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: