کد خبر: ۵۰۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵

مدیر روابط عمومی حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: تاکنون ابلاغیه‌ای برای لغو طرح ترافیک در پایتخت به دست ما نرسیده است.

علی عالی مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت و گویی، درباره آخرین وضعیت لغو یا اجرای طرح ترافیک در پایتخت و خروجی جلسه زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای شهر تهران با محسنی بندپی استاندار تهران به منظور بررسی ابعاد لغو طرح ترافیک گفت: پیش‌تر نیز جلسه‌هایی با موضوع ادامه و یا لغو طرح ترافیک برگزار شده بود و این جلسه نیز پیرو همان بررسی‌ها است.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: تا به این لحظه ابلاغیه‌ای برای لغو طرح ترافیک در پایتخت به دست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نرسیده است.

عالی ادامه داد: پیش‌تر نیز اعلام شده بود اگر قرار بر لغو اجرای طرح ترافیک باشد، این موضوع باید مستقیم از سوی ستاد مقابله با کرونای شهر تهران اعلام و ابلاغ شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اینکه امروز آخرین روز کاری هفته است، امکان دارد که تصمیم گیری ستاد مقابله با کرونای شهر تهران این باشد که طرح ترافیک از شنبه آینده در تهران اجرا نشود؟ گفت: بله، این امکان وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: