کد خبر: ۵۰۸۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فردا بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان داریم و امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت باشگاه استقلال، مجید نامجو مطلق مربی تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: فردا یک بازی سخت و سنگین با تیم صنعت نفت داریم. تیمی که سابقه خیلی زیادی دارد. بازیکنان این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. رتبه صنعت نفت در جدول بسیار مناسب است و بازیکنانی که مهارت‌های فردی بالایی دارند در این تیم هستند. با توجه به آنالیز خوبی که کرده ایم، می خواهیم با تدابیر خاصی وارد زمین شویم. قصد داریم اگر خدا بخواهد با دست پر از زمین بیرون بیاییم. هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد و نتایج هر هفت بازی ما بسیار حائز اهمیت است. تمام تلاش‌مان را برای کسب نتیجه مناسب به کار می بریم.

بازیکنان زیادی را به خاطر شرایط کرونا از دست دادیم

او ادامه داد: شرایط ما در ۲ هفته اخیر، شرایط مناسبی نبود. ما بازیکنان زیادی را به خاطر شرایط کرونا از دست دادیم. ما تا قبل از بازی با فولاد به خوبی تمریناتمان را انجام می دادیم و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت می‌کردیم. متاسفانه در بد زمان و بد شرایطی بازی با فولاد انجام شد. فکر می کنم اگر آن بازی به تعویق می افتاد، بهتر بود. برای تغییر مکان بازی هم اصرار کردیم، ولی کسی گوش نداد. بعد از آن بازی مشکلات زیادی برای ما به وجود آورد. بار‌ها این موارد را گفته ایم.

خوشبختانه ۲ روز است که بازیکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند به تیم اضافه شده اند

نامجو مطلق افزود: بعد از آن بازی تیم ما در هر هفته دچار مشکل شد و چند بازیکن تیممان را از دست دادیم. قبل از بازی با ترکتور با ۱۲ بازیکن تمرین کردیم. به خاطر قرنطینه، پنج روز اصلا تمرینی انجام ندادیم و با ۲ روز تمرین و هر روز یک ساعت، با تیم تراکتور بازی کردیم. برای این بازی هم چند بازیکن خوبمان را نداریم. غلامی و یزدانی با ویروس کرونا دست به گریبان هستند. ریگی را به خاطر محرومیت نداریم. بلبلی و یکی، ۲ بازیکن دیگرمان  هم به خاطر مصدومیت در اختیار تیم نیستند. خوشبختانه ۲ روز است که بازیکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند به تیم اضافه شده اند. البته این‌ها ۲ روز است که با ما تمرین می‌کنند و آمادگی لازم را ندارند. البته آماده هستند تا در هر شرایطی به تیمشان کمک کنند. امیدواریم که فردا بتوانیم بازی خوب و تماشاگر پسند برابر تیم بسیار خوب صنعت نفت انجام دهیم. آبادان مهد فوتبال بوده و بازیکنان خوبی به فوتبال معرفی کرده است و امسال هم تیم بسیار منسجمی دارد.

هر چقدر اصرار کردیم دیدارمان با تراکتور ۲ روز عقب بیافتد این اتفاق رخ نداد

مربی تیم استقلال بیان کرد: با همان شرایطی که تیم فولاد با آن رو به رو است، ما هم مواجه بودیم. برای بازی با تراکتور پنج روز تمرینات مان تعطیل بود و هرچه اصرار و تقاضا کردیم که بازی ما ۲ روز عقب بیافتد این اتفاق رخ نداد. ولی می‌بینیم بازی فولاد با ۲ روز تاخیر برگزار می‌شود. این یک مقدار ضد و نقیض و قابل تامل است. در نهایت هفت بازی دیگر داریم و هر کدام از این بازی‌ها حکم فینال دارد. می‌خواهیم به امید خدا از مسابقات لیگ سهمیه آسیا را بگیریم. جام حذفی را هم پیش رو داریم و می‌توانیم به عنوان یک مدعی ظاهر شویم.

او ادامه داد: معمولا برنامه‌های مربی در مسائل تاکتیکی مشخص است. بهنام سراج از دوستان من است و جوان و قابل احترام است. در مدتی که با اسکوچیچ کار می کرد، مطمئنا از لحاظ تجربی به بلوغ رسیده است. او تیم بسیار خوبی دارد. کادر فنی هر ۲تیم دچار تغییر و تحول شده ولی اسکلت تیم‌ها حفظ شده است. بازی‌های این تیم را آنالیز کرده‌ایم. یکی از نقاط قوت حریف استفاده از بازیکنانی است که قابلیت فنی بالایی دارند و مهارت‌های فردی دارند و می‌توانند به تنهایی به کمک تیمشان بیایند. ما این نکات را در نظر می‌گیریم و سعی می‌کنیم یک بازی خوب را جلوی حریف به نمایش بگذاریم.

دستیار فرهاد مجیدی در پایان خاطر نشان کرد: باید شرایطی به وجود بیاید که تیم‌ها با تعداد بازی برابر، در هفته‌های اخیر وارد زمین شوند. بازی‌های عقب افتاده طوری برنامه ریزی و برگزار شوند که باقی تیم با شناخت نسبت به جدول رده بندی وارد زمین شوند. تیم ما استقلال و بسیار بزرگ است. تیمی که خارج از استان تهران هواداران زیادی دارد و انتظارات از این تیم همیشه بالا است. فکر می‌کنم بیشتر بازی‌های باقی مانده ما با تیم‌هایی است که برای گرفتن سهمیه تلاش می‌کنند. بازی‌های ما هر کدامشان فینال است و هر بازی برای ما ۶ امتیاز ارزش دارد. چون با تیم‌هایی بازی داریم که می‌توانیم در بازی رو در رو یک مدعی را از پیش رو برداریم و این می تواند هم به نفع ما باشد و هم بازی‌های ما را سنگین کند، چون با تیم‌های قدرتمندی بازی داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: