کد خبر: ۵۰۹۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱

نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با انتشار فراخوان و جزئیات اهداف، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش شفاف، نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با انتشار فراخوان و جزئیات اهداف، بخش ها، موضوعات و مقررات، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

فراخوان این رویداد سینمایی که با موضوع همزیستی با کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی برگزار می‌شود، منتشر شد.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به دبیری مریم دوستی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرای فیلم‌های حداکثر تا سه دقیقه از فیلمسازان حرفه‌ای و مردمی است.

موضوعات این جشنواره نیز کرونا و شهر (پایداری اجتماعی، آموزش حقوق شهروندی، احترام به حقوق کودکان، سالمندان و ...)، کرونا و جامعه (بهداشت و سلامت، نشاط اجتماعی، خانواده، مهربانی و همزیستی، قرنطینه و...)، کرونا و محیط زیست، قهرمانان و شهدای سلامت، زندگی و آرزو‌های پساکرونا، کرونا و تنهایی انسان معاصر (تفکر، کتاب، روزمرگی، هنر، تکنولوژی، تجربه‌های نو و ...)، کرونا و فضای مجازی، کرونا، اقتصاد و سیاست، کرونا و عدم خشونت می‌شود.

این جشنواره سینمایی همچنین در بخش‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند، موشن گرافیک و فوتورمان و بخش ویژه فیلم سلفی، فیلم با موضوع قدردانی از قهرمانان و شهدای سلامت، فیلم با موضوع ملی (جایزه ویژه دبیر)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه ویژه نگاه خلاق، پاییز امسال با همکاری شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» یک رویداد هنری آنلاین بوده و فرآیند‌های اداری آن از طریق فضای مجازی صورت می‌گیرد.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد تا ۲۰ شهریور ۹۹ از طریق سایت جشنواره به نشانی www.selfie ۲۰ shortfilmfestival.com و http://hashure.com اعلام شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: