کد خبر: ۵۰۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

دبیر چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی گفت: فردا جمعه ۳ مرداد آخرین ملهت ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی است.

به گزارش شفاف، محمدحسین قمری، دبیر چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی در گفت و گویی، درباره آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی بیان کرد: ثبت نام در چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی از ۲۱ تیر آغاز شده و ساعت ۲۴ فردا (جمعه ۳ مرداد) به پایان می‌رسد.

دبیر چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی در ادامه درباره تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون نیز گفت: تاکنون حدود ۲۰ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

ثبت ۲۴ هزار تقاضای شغلی در چهارمین آزمون استخدامی

قمری همچنین ادامه داد: ظرفیت جذب این دوره از آزمون ۱۸ هزار نفر بود که یک شرکت فولادی ظرفیت خود را از ۳ هزار نفر به ۹ هزار نفر افزایش داد و به این ترتیب ظرفیت به ۲۴ هزار نفر افزایش یافت.

او در ادامه از امکان انتخاب دو دسته شغلی  برای داوطلبان در این آزمون خبر داد و بیان کرد: داوطلبان می‌توانند در ۹ دسته شغلی با ۲۶۴ عنوان در این آزمون با یکدیگر رقابت کنند و بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، ثبت‌نام کنند.

دبیر چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی در ادامه اضافه کرد: آزمون اول شهریور و به صورت آنلاین برگزار می‌شود در حالی که  سال‌های قبل به صورت حضوری برگزار می‌شد و امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا  تغییر در نحوه برگزاری آزمون داریم.

قمری در ادامه با اشاره به اینکه آزمون استخدامی بخش خصوصی همانند سنوات قبل در دو مرحله برگزار می‌شود، بیان کرد: مرحله اول آن به صورت اینترنتی شامل سنجش دانش و مهارت‌های عمومی و تخصصی همچنین تست‌های شخصیت شناسی است و مرحله دوم مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان را داریم.

دبیر چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی با بیان اینکه اضافه کرد: شرط لازم برای داوطلبان در این آزمون سن بالای ۱۵ سال است. داوطلبان در این آزمون در ۲۶۴ عنوان شغلی رقابت می‌کنند. در این مرحله ۲ هزار ۴۰۰ شرکت ثبت نام کرده اند.

او در پایان گفت: داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر درمورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و... دفترچه راهنمای آزمون را از inre.ir دریافت کنند.

به گفته این مقام مسئول، آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار