کد خبر: ۵۰۹۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

وینگر تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: اگر از موقعیت‌هایی که اواخر بازی نصیب‌مان شد استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم به استقلال ضربه بزنیم.

به گزارش شفاف، علی شجاعی در گفت و گویی، در خصوص بازی با استقلال که در نهایت با تساوی یک - یک به پایان رسید، اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام دادیم و قبل از بازی هم هدف‌مان این بود که در ورزشگاه آزادی از استقلال امتیاز بگیریم. ما طبق آنالیز کادر فنی شناخت خوبی از نقاط ضعف و قوت استقلال داشتیم و فکر می‌کنم یک بازی حساب شده و منطقی انجام دادیم. بچه‌های ما با تمام وجود جنگیدند و قطعا حق‌مان بود که امتیاز بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تساوی در این بازی نتیجه عادلانه‌ای بود؟» عنوان کرد: هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند ولی تیم ما چند فرصت بسیار خوب را در اواخر بازی از دست داد که اگر از آنها استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم در اواخر این مسابقه به استقلال ضربه بزنیم و 3 امتیاز را بگیریم.

شجاعی در خصوص مصدومیتی که در این بازی دچارش شد، تصریح کرد: من با بدشانسی مصدوم شدم و برخوردی هم با بازیکن حریف نداشتم. در یک صحنه بعد از ارسال توپ، مچ پایم از دو طرف پیچید و دیگر نتوانستم به بازی ادامه دهم. فعلا که مچ پایم ورم دارد ولی امیدوارم خیلی زود خوب شوم.

وی در ارتباط با اینکه شاید بازی با فولاد و پرسپولیس را از دست بدهد، خاطرنشان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و در بازی با فولاد که به احتمال فراوان نمی‌توانم تیمم را همراهی کنم، برای بازی با پرسپولیس هم وضعیتم نمی‌دانم چطور می‌شود ولی امیدوارم خیلی زود خوب شوم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار