کد خبر: ۵۰۹۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
آشوبی:

کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که تفکرات یحیی گل‌محمدی در فصل آینده بیشتر نتیجه خواهد داد و پرسپولیس جذاب‌تری می‌سازد.

به گزارش شفاف، فرزاد آشوبی در خصوص پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و مسجل شدن قهرمانی این تیم در مسابقات  لیگ برتر اظهار داشت: یحیی گل‌محمدی امروز پرسپولیس را با یک ترکیب هجومی به میدان فرستاده بود و همه را سورپرایز کرد. سرخپوشان امروز با انگیزه و توان بالایی بازی کردند و آمده بودند که به پیروزی برسند.

وی با بیان اینکه قهرمانی پرسپولیس مسجل شده بود، تصریح کرد: شاگردان گل‌محمدی اگر امروز هم نتیجه نمی‌گرفتند بالاخره در بازی‌های پیش رو قهرمانی‌شان را قطعی می‌کردند اما امروز به قدری با انگیزه بازی کردند که جای هیچ حرف و حدیثی باقی نگذاشتند. 

کارشناس فوتبال کشورمان ادامه داد: چهارمین قهرمانی پرسپولیس سورپرایز فوتبال ایران است. شاگردان گل‌محمدی با بازی‌های خوبی که این فصل انجام دادند نشان دادند که عطش قهرمانی این تیم فروکش نخواهد کرد و در سال‌های آینده هم اگر این تیم حفظ شود موفقیت‌های پرسپولیس ادامه خواهد داشت. 

آشوبی درباره عملکرد گل‌محمدی در پرسپولیس در نیم‌فصل دوم خاطرنشان کرد: گل‌محمدی قطعا در موفقیت این فصل پرسپولیس تاثیرگذار بوده است. به نظر من یحیی در فصل آینده تاثیر بیشتری در پرسپولیس خواهد گذاشت و تیم جذاب‌تری خواهد ساخت. سال آینده بازیکنانی که به تیم جذب می‌شوند صد درصد با نظر او به تیم اضافه خواهند شد و قطعا تفکرات او در فصل آینده بیشتر نتیجه خواهد داد. 

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس موفقیتش در فوتبال ایران را می‌تواند در لیگ قهرمانان هم ادامه دهد؟ گفت: شرایط لیگ قهرمانان با مسابقات لیگ برتر ایران متفاوت است و پرسپولیس بازی‌های سختی در این مسابقات در پیش دارد. به نظر من با شرایط حال حاضر تیم‌های ایرانی خیلی شانسی برای موفقیت نماینده‌های کشورمان قائل نیستم. باشگاه‌های آسیایی با توان و امکانات بالاتری نسبت به ما در این مسابقات حضور دارند و رقابت با آنها کار سختی است. 

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار