کد خبر: ۵۰۹۲۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

رئیس پلیس فتا از برخورد با سایت‌های اینترنتی که پنهانی به تخلفات خود در زمینه درج قیمت خودرو و مسکن در آگهی‌ها ادامه می‌دهند، خبر داد و گفت: متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

به گزارش شفاف به نقل از خانه ملت، سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا ناجا با اشاره به درج دوباره قیمت مسکن و خودرو در سایت‌های اینترنتی علیرغم دستور مراجع قضایی مبنی بر حذف قیمت از این سایت‌ها، گفت: با توجه به دستور قضایی، پلیس فتا و پلیس امنیت اقتصادی در چارچوب مواردی که توسط مراجع قضایی تعیین شده، ورود کرده و با متخلفان برخورد می‌کنند.

وی مبنی بر اینکه چرا با برخی از سایت‌های اینترنتی که با روش‌های مختلف مانند درج قیمت در بخش توضیحات آگهی به تخلف خود ادامه می‌دهند برخورد نمی‌شود؟ گفت: سایت‌های اینترنتی به صورت پنهانی تخلفات خود در زمینه درج قیمت خودرو و مسکن ادامه می‌دهند و در صورت کشف این تخلفات با آن‌ها برخورد شده و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

رئیس پلیس فتا ناجا با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه ساماندهی فضای مجازی در بخش اقتصادی، اظهار کرد: سایت‌هایی که اطلاعی درباره ممنوعیت درج قیمت ندارند، توجیه شده و ملزم به حذف قیمت در آگهی‌های خودرو و مسکن می‌شوند، اما سایت‌هایی که عامدانه بهای خودرو و مسکن را در آگهی‌ها درج می‌کنند، برابر مراجع قضایی باید محتوا را از روی سایت حذف کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: