کد خبر: ۵۰۹۲۹۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲

یکی از مشکلاتی که در هزینه های شرکتها همیشه گریبانگیر گیر مدیرعامل ها می باشد خرید نرم افزار حسابداری بوده و هست که اغلب حسابدارها با توجه به شرایط خود (سطح سواد ، پورسانت ، قدرت اجرا و ...) نرم افزار مد نظر خود را به مدیرعامل ها پیشنهاد میدهند. پیشنهادی که اغلب مرتفع ساز مشکلات و مختص نیاز شرکت نمی باشد.

 

از این رو با توجه به اینکه این روزها همه نوع مشاور در کلیه تخصص ها وجود دارد از مشاوره کامپیوتر و مالی گرفته تا مشاوره کاشت ناخن و .... اما خلع مشاوره متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری همیشه احساس میگردید، آن هم خرید دارایی که نامشهود می باشد و قیمت آن از 100 هزار گرفته تا 500 میلیون تومان پس در نتیجه قطعا این حوزه نیاز به یک مشاور مجرب دارد مشاوره که با در نظر گرفتن نیاز شرکت از جمله بودجه، کدینگ، گزارش گیری و ... پیشنهاد بی طرفانه ای ارائه نماید.

سایا سیستم مشاوره متخصص در خصوص خرید سیستم حسابداری

خوشبختانه مجموعه ای تحت عنوان مشاورین نرم افزار حسابداری سایا سیستم در این حوزه ورود و این مانع را مرتفع نموده اند که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم.

سایا سیستم را اگر بخواهیم در یک کلمه خلاصه کنیم کلمه مرجع به شدت برای آن مناسب خواهد بود ، که مجموعه آنها متشکل از یک تیم چند ده نفره است که نه تنها با اشراف بر امور حسابداری و دانش مالی بلکه بر امور کد نویسی نرم افزار ها و سیستم های حسابداری و مالی تسلط دارند. زمانی که صحبت از حسابداری به میان می رسد نرم افزار های مالی را میتوان به عنوان بازوی قدرتمند یک حسابدار نام برد و این نرم افزار ها جای پای خود را در عرصه حسابداری به شدت محکم کرده اند، به طوری که انجام کار حسابداری و استفاده از نرم افزار های مالی امری جدایی ناپذیر حسابداری است.  امروزه با توجه به حجم انبوه امور مالی و کمبود وقت کمتر کسی اعم از حقیقی و حقوقی در هر کسب و کاری بدون اطلاعات اقدام به خرید نرم افزار حسابداری بزند.

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

با توجه به تنوع و تعداد انبوه نرم افزار های مالی ، انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای شما و کسب و کارتان میتواند امری گمراه کننده باشد .

در انتخاب نرم افزار حسابداری به چه مواردی باید توجه داشت؟

اولین نکته ای که از اهمیت بالایی برخوردار است ،حوزه فعالیت کسب و کار شماست ، قطعاً برای کسب و کارهایی همچون بوتیک ها ، مغازه ها و فروشگاه ها و ... نرم افزار های متفاوتی تعریف شده است که بیشترین کارایی را دارد و همچنین نرم افزار های متفاوتی برای شرکت ها ، موسسات و ... نیز ساخته و طراحی شده است که با توجه به موضوع فعالیت آن شرکت ، استفاده کنندگان بالاترین بهره برداری را از این نرم افزار خواهند کرد. در یک مثال اگر بخواهم این موضوع را شرح دهم فرض کنید نرم افزار حسابداری را که مناسب شرکت ها می باشد را جهت صدور  یک فاکتور در یک فروشگاه متوسط مورد استفاده قرار دهیم . کاربرد نرم افزار های حسابداری شرکتی در صدور فاکتور فروش در این است اطلاعات زیادی نظیر شناسه ملی ، شماره اقتصادی ، شماره ثبت ، آدرس ، کد پستی ، شماره تلفن و ... را نیاز دارد ، اگر این نرم افزار شرکتی در یک فروشگاه مورد استفاده قرار گیرد ، کلیه اطلاعاتی که بالاتر ذکر شد در برای فروش یک بسته خوراکی مورد نیاز است . این روند درج اطلاعات و صدور فاکتور رسمی اصطلاحاً روندی فرسایشی ، زمان بر و معطل کننده دارد و به طبع آن خریدار در آن لحظه همه ی آن اطلاعات را

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

به همراه ندارد . این مثال نشان می دهد که همان طور که نرم افزار حسابداری سپیدار نرم افزاری شرکتی می باشد ، نرم افزار حسابداری دشت نرم افزاری فروشگاهی می باشد و ... همچنین اینکه نسبت به فعالیت شرکت نرم افزار حسابداری مناسب را انتخاب کنیم از مهم ترین مسائل خرید نرم افزار مالی می باشد که سایا سیستم مرجع تخصصی مشاوره خرید نرم افزار حسابداری به این مورد دقت ویژه ای دارد.

 

2.دومین موضوع که حائز اهمیت است و نیاز است در هنگام خرید نرم افزار حسابداری مورد توجه قرار گیرد ، حجم فعالیت شماست ، بعضی از نرم افزار های موجود در بازار برای شرکت های بزرگ با تعداد انبوه کارمند و حجم بالای فعالیت طراحی شده اند و به همین دلیل اگر شرکتی که حجم فعالیت پایین ، تعداد کمی کارمند و ... داشته باشد تهیه این نرم افزار امری جز هزینه مازاد نمی باشد. البته به همین ترتیب اگر با توجه به حجم فعالیتتان نرم افزار مناسبی را تهیه کنید در قدم اول به همه نیاز های شما پاسخ می دهد و در قدم های بعدی بیشترین استفاده را برای شما دارد. اگر بخواهیم مثالی در این باره ذکر کنیم ، برند همکاران سیستم یا گروه نرم افزار حسابداری همکاران سیستم نامی آشنا در عرصه حسابداری می باشد ، برای شرکت های متوسط و رو به کوچک و با حجم فعالیت متوسط ، نرم افزار حسابداری سپیدار و همچنین برای شرکت های بزرگ و با حجم فعالیت انبوه نرم افزار حسابداری راهکاران توصیه می گردد .

3.سومین و آخرین نکته در رابطه با خرید نرم افزار های مالی در نظر گرفتن بودجه ای است که شما برای خرید نرم افزار های مالی ، بودجه بندی کرده اید. با توجه به اینکه نرم افزار هایی در بازار و رشته حسابداری وجود دارد که کارایی یکسانی دارد و کلیه اموری که در این دسته نرم افزار ها انجام می شود ، یکی می باشد. پس با انتخاب بودجه بندی مناسب میتوانید بهترین نرم افزار مالی را برای شرکت ، موسسه ، فروشگاه و ... تهیه کنید.

برای مثال نرم افزار های حسابداری هلو ، نرم افزار حسابداری تدبیر ، نرم افزار حسابداری شایگان ، نرم افزار حسابداری سپیدار ، همگی در یک تراز قرار دارند و کارایی همه این نرم افزار ها یکسان است .ولی باتوجه به بودجه بندی و برنامه ریزی شما حتما باید با یک مشاوره در خصوص خرید سیستم حسابداری صحبت نمایید

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

سوالی که ممکن است برای شما در این قسمت پیش آید این است که یک فرد اعم از حقیقی یا حقوقی چگونه بهترین نرم افزار را تهیه کند؟ بهترین و کامل ترین پاسخ ما به شما معرفی تیم خبره و توانای سایا سیستم می باشد که مرجع تخصصی مشاوره خرید سیستم حسابدای می باشد علاوه بر اینکه بر دانش حسابداری تسلط کامل دارند ، بلکه آشنایی کامل با کلیه نرم افزار های مالی و حسابداری اعم از شرکتی ، فروشگاهی و ... دارند. این تیم میتوانند با راهنمایی شما در انتخاب نرم افزار شما را از تاریکی و سردرگمی حاصل از تنوع بالای نرم افزار های مالی برهاند. این مجموعه با در نظر گرفتن ملاک و معیار های شرکت یا موسسه شما اعم از حوزه فعالیت ، میزان کسب و کار و در کل نیاز شما ، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد. این تیم به علت اینکه با زیر و بم کلیه نرم افزار های حسابداری نظیر کارایی ، انواع گزارش ، تفضیل و سایر قسمت های مختلف و ... آشنایی دارد میتواند آنچه را شما به طور دقیق نیاز دارید به شما پیشنهاد و معرفی نماید.

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

امروزه با توجه به پیشترفت تکنولوژی و ماشینی شدن جهان ، نرم افزار های نامداری در عرصه حسابداری تولید شده و بین اکثریت از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند ، تنوع نرم افزار های مذکور بسیار بالا و زیاد است به طوری که برای انتخاب یکی و البته بهترین نرم افزار حسابداری و یا مالی باید از همه ی این نرم افزار ها استفاده کرده باشید و با محیط کاربری تک تک آن ها آشنا شده باشید . این امر ممکن نیست مگر اینکه شما از کلیه نرم افزار های انتخابی تان یک نسخه تهیه کرده اید که با توجه به هزینه سرسام آور نرم افزار های مالی و حسابداری امری بعید ، غیر ممکن و پر هزینه خواهد بود. این مجموعه با همه ی سیستم های مالی و حسابداری موجود در عرصه حسابداری از قوی ترین ها و گران ترین ها گرفته تا ارزان ترین ها و ضعیف ترین های نرم افزار حسابداری و مالی ، به همین علت تنها اطلاعاتی که از سوی شما نیاز دارد این است بگوید که چه خواسته هایی از یک نرم افزار مالی و حسابداری دارید .

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

تعداد کمی در عرصه معرفی نرم افزار فعالیت میکنند و اکثریت به صورت انحصاراً تاکید بروی نرم افزار خاصی دارند و تلاش این دسته فروشندگان بر این است که فقط نرم افزار مذکور را بفروشند و به کلیت و جزییت نیاز شما از نرم افزار مورد نیازتان توجه نمی کنند . آن تعداد کمی که تعصب و انحصار فروش نرم افزار حسابداری خاصی را ندارند نیز بدون دریافت حق مشاوره از شما ، هیچ گونه اطلاعاتی حتی به صورت تلفنی به شما ارائه نمی دهند . وجه تمایز شرکتهای مشاوره نرم افزار حسابداری در همین نکته می باشد. این شرکتها بدون تعصب و یا تاکید جهت فروش یا پخش نرم افزار حسابداری و مالی خاصی ، کسب و کار و اطلاعات شرکت شما را بررسی و تحلیل می کند و دست شما را در انتخاب باز میگذارد و تاکید بر فروش نرم افزار مالی خاصی ندارد . و  همواره بهترین ها را به شما معرفی میکنند .

نرم افزار حسابداری خوب در بازار زیاد می باشد اما ...

شرکتهای قوی و خوب بسیاری در بازار نرم افزار حسابداری فعال می باشند که از نام آنها می توان به نرم افزار حسابداری سپیدار ، نرم افزار حسابداری همکاران سیستم ( نرم افزار حسابداری راهکاران ) ، نرم افزار حسابداری تدبیر ، نرم افزار حسابداری سیاق ، نرم افزار حسابداری قیاس ، نرم افزار حسابداری محک ، نرم افزار مالی شایگان ، نرم افزار حسابداری ملک و ... اشاره نمود اما انتخاب سیستم حسابداری متناسب با نیاز شرکت نکته قابل حائز اهمیت می باشد که خیلی خیلی به آن باید توجه نمود.

آیا شخص مشاور متخصص در خصوص خرید نرم افزار حسابداری وجود دارد؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار