کد خبر: ۵۰۹۳۶۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

جنبش استادی بسیج ایران با مشارکت انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل همایش ملی «چشم‌انداز علوم نوین اسلامی ایرانی سیاست و روابط بین الملل و خوانش انتقادی علوم سیاسی مدرن» را برگزار می‌کند.

به گزارش شفاف، همایش ملی «چشم‌انداز علوم نوین اسلامی ایرانی سیاست و روابط بین الملل و خوانش انتقادی علوم سیاسی مدرن»  برگزار می‌شود.

وضعیت‌سنجی علم سیاست و روابط بین‌الملل در ایران امروز؛ علم نوین اسلامی - ایرانی سیاست و روابط بین‌الملل؛ نسبت سنجی علم اسلامی-ایرانی سیاست و روابط بین‌الملل با علم سیاست و روابط بین الملل مدرن، فلسفه و غایات، نظریه‌ها، رهیافت‌ها و روش‌ها، کاربردها؛ راهبرد‌های تاسیس و پایدارسازی علم نوین سیاست و روابط بین المللی اسلامی- ایرانی، محور‌های اصلی این همایش ملی است که با همکاری معاونت پژوهش و فناوری جنبش استادی بسیج ایران و  انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین‌الملل برگزار می‌شود.

گفتنی است آثار برگزیده در این همایش در مجلات و کتب علمی، پژوهشی داخلی و خارجی منتشر شده و به صاحبان آن جوایز نویسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در همایش تا پانزدهم شهریور ۹۹ فرصت دارند تا چکیده مقالات خود را به دبیرخانه  مشترک همایش، سازمان بسیج اساتید کشور ارسال کنند؛ مهلت ارسال اصل مقالات نیز پانزدهم اسفند ۹۹ است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: