کد خبر: ۵۰۹۳۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز ضمن مطرح کردن ادعایی مبنی بر تلاش ایران برای استقرار نظامی در مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی، کشورهای سوریه و لبنان را نیز مسئول هر گونه حمله احتمالی از خاک این کشورها به ارتش این رژیم صهیونیستی خواند.

                          ادعای نتانیاهو درباره ایران و تهدید او علیه سوریه و لبنان

 

به گزارش شفاف، به نقل از روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در جلسه کابینه اش با مطرح کردن ادعاهایی درباره نقش ایران در منطقه با بیان این که درباره جبهه شمالی ما براساس یک سیاست ثابت اقدام می‌کنیم، گفت که به ایران اجازه آن چه استقرار نظامی در مرز شمالی‌اش می‌خواند، نمی‌دهد.

نتانیاهو ، لبنان و سوریه را مسئول هر حمله‌ای که از خاک آن‌ها علیه اسرائیل اجرا شود خواند و گفت: اجازه نمی‌دهیم که به امنیت ما خدشه وارد کنند یا مردم ما را تهدید کنند. هیچ‌ ضربه‌ای علیه نیروهایمان را تحمل نخواهیم کرد.

وی افزود : جلسه‌های مداوم برای ارزیابی اوضاع با وزیر امنیت و فرمانده کل ستاد ارتش اجرا می‌کنم. ارتش اسرائیل برای واکنش در مقابل هر تهدیدی آماده است.
بر اساس این گزارش، ادعاها و تهدیدهای نتانیاهو علیه کشورهای منطقه از جمله سوریه و لبنان در حالی مطرح می شود که رژیم صهیونیستی بارها اقدام به بمباران زیرساخت ها و مناطق نظامی سوریه کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: