کد خبر: ۵۰۹۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰

فدراسیون فوتبال نامه‌نگاری‌هایی را با فدراسیون جهانی فوتبال در خصوص هافبک استقلال انجام داده است.

به گزارش شفاف،  باشگاه استقلال چندی پیش در نامه‌ای از سازمان لیگ درخواست کرد تا داریوش شجاعیان را به فهرست تیمش بازگرداند. شجاعیان که در اواسط فصل به شدت مصدوم شد، در نیم‌فصل با نظر کادرفنی استقلال تا پایان فصل از فهرست این تیم خارج شد تا بازیکن دیگری جایگزین او شود.

با این حال، با وجود شرایط پیش آمده کرونا و تعطیلی رقابت‌ها شجاعیان در فاصله پنج هفته تا پایان لیگ برتر به شرایط بازی رسیده و استقلالی‌ها به دنبال این هستند که او را به فهرست تیم‌شان اضافه و از حضور او در نبود بازیکنان کرونایی استفاده کنند به همین دلیل این درخواست را به سازمان لیگ ارائه داده‌اند.

سازمان لیگ هم در همین راستا استعلام لازم را از فدراسیون فوتبال گرفته و فدراسیون فوتبال هم برای کسب اجازه و تأییدیه فیفا به فدراسیون بین‌المللی نامه زده است تا در این خصوص اطمینان حاصل کند، اما مشکل اینجاست که با وجود نزدیکی به پایان مسابقات فصل جاری و فرصت کوتاه باقیمانده، هنوز پاسخی از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه استقلال اعلام نشده تا این باشگاه همچنان در بلاتکلیفی باشد.

به همین دلیل، مسئولان استقلال این روز‌ها به شدت از این مسئله ناراحت هستند چراکه چیزی تا پایان فصل باقی نمانده و آنها معتقدند بهتر است فدراسیون فوتبال به صورت جدی‌تری این مسئله را پیگیری کند.

بر اساس آنچه در قوانین اضطراری فیفا برای فصل نقل و انتقالات در دوران کرونا در نظر گرفته شده است تیم‌ها می‌توانند از چهار هفته به پایان مسابقات لیگ داخلی اقدام به اضافه کردن بازیکنان جدید به فهرست تیمشان کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: