کد خبر: ۵۰۹۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری انتخابات الکترونیکی مجلس دانش‌آموزی در ۱۵ مردادماه خبر داد.

به گزارش شفاف، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس دانش‌آموزی به صورت الکترونیک در شهرستان‌های استان تهران، گفت: دانش‌آموزان از امروز می‌توانند با ورود به سامانه و اعلام کاندیداتوری، اطلاعات و اقلام تبلیغاتی خود را بارگذاری کنند.

وی آخرین مهلت بارگذاری اطلاعات دانش آموزان در سامانه را 8 مردادماه اعلام کرد و افزود: پس از آن کمیته تایید صلاحیت استان به بررسی اطلاعات ارسالی دانش‌آموزان پرداخته و صلاحیت آنان را مورد احراز قرار می‌دهد.

صیدلو با اشاره به اینکه نتایج این انتخابات در 16 مردادماه از طریق همان سامانه اعلام می‌شود ، گفت: قطعا شورای دانش‌آموزی یکی از ارکان اصلی مدرسه محوری است که در راستای توسعه اهداف آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر اینکه دانش‌آموزان باید در توسعه دستگاه تعلیم و تربیت نقش بیشتری ایفا کنند، تصریح کرد: مدارس موفق مدارسی هستند که مشارکت دانش‌آموزان در آن جدی است و به آنها مسئولیت داده می‌شود. 

وی در پایان با اشاره به اینکه راه توسعه و پیشرفت دانش‌آموزان باید باز باشد، خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی نیز می‌تواند در بروز خلاقیت‌های دانش‌آموزان موثر باشد و باید بسترهای لازم را در این زمینه فراهم کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار