کد خبر: ۵۰۹۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹

تماشای بازی از ساختمان‌های مشرف بر ورزشگاه وطنی منع قانونی ندارد.

به گزارش شفاف، در هفته اخیر سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات لیگ فوتبال در یک دیدار از سری رقابت‌های لیگ یک در شهر بابل حضور پیدا کرد و نماینده فدراسیون در حضور او دستور داد تا وقتی تماشاگران در ساختمان‌های مشرف بر ورزشگاه حضور داشته باشند، بازی را برگزار نخواهد کرد و در نهایت تماشاگران بابلی با هدایت پلیس از آن مناطق دور شدند تا بازی برگزار شود.

بعد از بازی، سهیل مهدی در مصاحبه‌ای ضمن تشکر از نماینده فدراسیون عنوان کرد: تا جایی که امکان دارد و اماکنی که در اختیار ما است، تماشاگران را از آن مناطق طبق شیوه نامه ها دور خواهیم کرد.

همین مصاحبه باعث شد تا بسیاری از تماشاگرانی که در ساختمان‌های مشرف بر ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با رعایت مسائل بهداشتی حضور پیدا می‌کنند، این موضوع را از باشگاه نساجی پیگیری کنند.

شب گذشته ایزد سیف‌الله‌پور مدیر تیم نساجی مازندران در جلسه هماهنگی بازی نساجی و فولاد، این موضوع را با محمدرضا پورهادی نماینده فدراسیون مطرح کرد که پورهادی نیز اعلام کرد طبق قانون ما نمی‌توانیم تماشاگرانی که در ساختمان‌های مشرف بر ورزشگاه، بازی را تماشا می‌کنند، از ملک شخصی دور کنیم یا بازی را به‌دلیل این مسئله برگزار نکنیم. تماشاگران نباید در حریم ملکی ورزشگاه حضور داشته باشند، وگرنه ما نمی‌توانیم کسی را از خانه‌اش خارج کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار