کد خبر: ۵۰۹۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

منابع نظامی اسرائیلی پیش بینی کردند که حزب‌الله لبنان تا فردا (پنجشنبه) پاسخ حمله این رژیم به منطقه مزارع شبعا را بدهد.

                          اسرائیل: حزب‌الله برای انتقام ۴۸ ساعت نیاز دارد

به گزارش شفاف، شبکه عبری زبان "اخبار ۱۲" شامگاه سه‌شنبه به نقل از منابع نظامی اسرائیلی اعلام کرد که پاسخ حزب‌الله لبنان به حمله رژیم صهیونیستی به مزارع شبعا قطعی است و مؤسسه نظامی اسرائیل پیش بینی می‌کند که این پاسخ ظرف ۴۸ ساعت آتی داده شود.

طبق گزارش این شبکه، حزب‌الله لبنان آماده می‌شود تا حداکثر تا پنجشنبه و چند ساعت قبل از عید قربان پاسخ حمله اسرائیل را بدهد.

منابع مذکور در ادامه گفتند: پیشبینی‌ها درباره وقوع پاسخ نظامی حزب‌الله ظرف چند ساعت آتی و همزمان با عید قربان به این دلیل است که داده‌های اطلاعاتی نشان می‌دهد، حزب‌الله هنوز به وضعیت عادی برنگشته است و تحرکاتی وجود دارد که نشان دهنده آمادگی برای دادن پاسخ طی چند ساعت آتی است.

جنوب لبنان عصر دوشنبه شاهد تنش نظامی بود به این شکل که ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه رصد تحرکات برخی از نیرو‌های حزب‌الله برای نفوذ به منطقه، پایگاه‌هایی در اطراف مزارع شبعای اشغالی را هدف قرار داد، در مقابل حزب‌الله هر گونه تلاش برای نفوذ و یا درگیری در این منطقه را تکذیب کرد.

در این حمله اطراف پایگاه نظامی "رویسات العلم" در ارتفاعات شهرک "کفرشوبا" و مزرعه شانوح در جنوب آن و نیز اطراف مزارع اشغالی شبعا هدف قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار