کد خبر: ۵۰۹۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷

شورای فدراسیون جهانی تکواندو در نظر دارد تا پایان ماه آگوست در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به میزبانی "صوفیه" بلغارستان تصمیم‌گیری کند.

به گزارش شفاف، فدراسیون جهانی تکواندو در نظر دارد تا پایان ماه آگوست در خصوص برگزاری رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان به میزبانی صوفیه با وجود تاثیراتی که شیوع ویروس کرونا بر برپایی این رویداد داشته است، تصمیم گیری کند.

"چانگ وان چو" رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای به فدراسیون‌های عضو اعلام کرد که شورای اجرایی ماه آینده در خصوص چگونگی برگزاری این رویداد در بلغارستان به جمع بندی نهایی خواهد رسید.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: ما در زمان مشخص در مورد روند برگزاری رقابت‌های قهرمانی نوجوانان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

چو اضافه کرد: فدراسیون جهانی تکواندو در مواجه با ویروس کرونا با تمام توان فعالیت‌های گذشته ی خود را مرور کرده و برای آینده برنامه ریزی می‌کند.

صوفیه از 14 تا 18 اکتبر (23 تا 27 مهرماه) میزبان این رقابت‌ها خواهد بود.

ابتدای همین ماه فدراسیون تکواندوی کانادا اعلام کرد که از اعزام ورزشکاران خود به این رویداد به دلیل بحران ویروس کرونا جلوگیری می‌کند.

 بلغارستان نیز هم اکنون برای مسافران خارجی محدودیت قرنطینه‌ای دو هفته‌ای را در نظر گرفته و با وجود هزینه ی رو به افزایش سفر ورزشکاران، لازم است شرکت کنندگان برنامه سفر خود را از 30 سپتامبر برنامه ریزی کنند.

بلغارستان تاکنون 11000 مورد ابتلا به ویروس کوید19 و 370 فوتی را ثبت کرده است.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: