کد خبر: ۵۰۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

آخرین قسمت از فصل اول مسابقه «ایران» روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد.

به گزارش شفاف، تهیه‌کننده مسابقه «ایران» با اشاره به پخش ۶۰ قسمت در فصل اول این مسابقه، گفت: هدف اصلی این مسابقه ایرانشناسی و آشنایی با مسائل و مفاخر کشور است و فصل دوم نیز با همین رویکرد ادامه خواهد داشت.

هاشم رضایت با اشاره به تغییرات فصل دوم این مسابقه پس از ایام عزاداری محرم، اظهار کرد: آخرین قسمت از فصل اول مسابقه «ایران» روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد. در فصل دوم هم، تمام سوالات مختص کشور عزیزمان است اما در فرم و برخی بخش‌ها تغییراتی به وجود خواهد آمد.

وی گفت: اختصاص تمام سوالات به موضوعات فرهنگی اجتماعی ایران در تاریخ مسابقه‌های تلویزیونی بی‌سابقه است و این مزیت نسبی در فصل آینده نیز حفظ خواهد شد. شرط اصلی حضور در برنامه، ثبت نام در اپلیکیشن رایگان و مطالعه سوالات است و از این طریق قصد داریم دانش عمومی مردم را نسبت به کشورمان ارتقا دهیم.

رضایت در ادامه درباره اتمام فصل اول برنامه و زمان پخش اولین قسمت از فصل جدید این مسابقه بیان کرد: مسابقه «ایران» نیز مثل همه برنامه‌های تلویزیونی سعی دارد به منظور احترام به نظر مخاطبان، در هر فصل تغییراتی را لحاظ کند. فصل بعدی این مسابقه را با بازی‌های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) روانه آنتن می‌کنیم.

مسابقه «ایران» به تهیه کنندگی هاشم رضایت و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: