کد خبر: ۵۰۹۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹

نسخه الکترونیک کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» بعد از گذشت قریب به یک ماه از عرضه اولیه، در صدر فروش قرار دارد. نویسنده در این اثر دونالد ترامپ را هیولای خطرناکی خوانده که دنیا را به هم ریخته است.

به گزارش شفاف، کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد دنیا را ساخت» نوشته مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با گذشت قریب به یک ماه از زمان انتشار همچنان در صدر کتاب‌های پرفروش در شبکه‌های عرضه کتاب مانند آمازون و فهرست نیویورک تایمز قرار دارد.

مری ترامپ که خود روانشناس بالینی است، در این کتاب به افشاگری بی‌سابقه‌ای درباره پدربزرگ و عموی خود دست زده است. او با بیان خاطراتی نشان داده است که چگونه ترامپ از دوران کودکی آموخته که منافع شخصی بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

این اثر تصویری آشنا از رهبری دمدمی مزاج و خودشیفته به خوانندگان عرضه می‌کند. مری ترامپ در این کتاب عمومی خود را «هیولای خطرناکی که خانواده ترامپ پرورش دادند و امروز دنیا را به هم ریخته» معرفی کرده است.

یک میلیون نسخه از کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» در روز نخست عرضه به فروش رفت که آمار خیره‌کننده‌ای بود. حالا با گذشت قریب به یک ماه از عرضه اولیه، نسخه الکترونیک کتاب مری ترامپ همچنان در صدر فروش آمازون قرار دارد. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: