کد خبر: ۵۰۹۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲

وکیل برانکو ایوانکوویچ گفت: پرسپولیس فقط 20 هزار یورو از پول زلاتکو و ایگور را پرداخت کرده است و تاکنون هیچ پولی به برانکو پرداخت نشده است.

به گزارش شفاف، دارو بوسیچ درباره اظهارات مهدی رسول پناه مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کرده و تا یکشنبه هفته آینده هم بخش دیگری از طلب این مربی و دستیارانش پرداخت می شود، اظهار داشت: نظری درباره این صحبت ها ندارم زیرا پرسپولیس فقط تا فردا برای پرداخت پول برانکو فرصت دارد. در حال حاضر آنها فقط 20 هزار یورو از پول زلاتکو و ایگور را پرداخت کرده اند و تاکنون هیچ پولی به برانکو پرداخت نشده است.

وی افزود: از رئیس عزیز باشگاه پرسپولیس بپرسید اگر امروز پول علیرضا بیرانوند را دریافت کرده اند چرا برای انتقال آن به حساب برانکو باید تا یکشنبه منتظر بمانیم. چرا این پول از بلژیک به حساب برانکو واریز نشد؟

وکیل برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: آیا رسول پناه می خواهد پول را در کیسه گذاشته و با سفر به مسقط عمان آن را روی به شکل نقدی روی میز بانک قرار بدهد؟ روز یکشنبه هفته آینده مهلت پرسپولیس برای پرداخت طلب موکل من به اتمام رسیده و فیفا این باشگاه را جریمه می کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: