کد خبر: ۵۱۰۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش شفاف، سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه؛ روز خبرنگار را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است.

جان نباشد جز خبر در آزمون هرکه را افزون خبر جانش فزون

درود و رحمت بی پایان خداوند متعال بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم آگاهی را پاس می‌دارند.

یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه سید شهیدان اهل قلم شهید سید "مرتضی آوینی" و شهید "محمود صارمی "؛ پیشکسوتان متعهد عرصه خبر و اطلاع رسانی و همه شهدای رسانه را گرامی داشته و فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را بر تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک می‌گویم.

روز خبرنگار؛ فرصتی مغتنم، ارزشمند و گرانبهاست برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های شریف و فرهیخته‌ای که حرمت قلم را پاس میدارند و در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه دل و جان تقدیم می‌کنند؛ خبرنگارانی که به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

هرچند، ۱۷ مرداد ماه در تقویم تاریخ به نام روز "خبرنگار" مزین شده و فرصتی برای ارج نهادن به تلاش‌های شبانه روزی خالصانه و بی ادعای خبرنگاران که همچون چراغی فروزان و هدایت گر تلاش می‌کنند، است، اما هماره بر خود فرض و توفیق می‌دانیم که قدردان زحمات و ایثارگری اصحاب رسانه باشیم که با هدف روایتگری حقایق بیرق آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و در راستای پاسداری و حراست از اندیشه‌ها از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

در بخش پایانی پیام سردار "حمیدی" آمده است؛ ان شاء الله اصحاب رسانه و قلم، "خبرنگاران" عزیز همچون همیشه در روایت صادقانه رویدادها، ایفای رسالت عظیم و خطیر آگاهی بخشی به مردم بیش از گذشته پرتلاش و پرتوان ظاهر شوند توفیقات روز افزون این قشر زحمت کش و تلاشگر را از خداوند متعال در سایه توجهات ویژه حضرت، ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ دوم محمدحسین حمیدی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار