کد خبر: ۵۱۰۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

طبق گزارش‌هایی که به تازگی ارائه شده، هنوز احتمال ساخته شدن فیلم «پیشتازان فضا» با رده سنی بزرگسال توسط کوئنتین تارانتینو وجود دارد.

به گزارش شفاف، گزارش‌های جدیدی به تازگی منتشر شده است که احتمال ساخت فیلمی از دنیای «پیشتازان فضا» توسط کوئنتین تارانتینو هنوز وجود دارد.

مدت‌ها پیش اعلام شده بود که تارانتینو کارگردان فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» برای کارگردانی این پروژه از سوی کمپانی پارامونت انتخاب شده است. این شرکت سه پروژه از فیلم‌های «پیشتازان فضا» را در دست تولید دارد. دسامبر گذشته بود که کوئنتین تارانتینو برنامه اش برای بازنشستگی با ۱۰ فیلم را اعلام کرد و تایید کرد که فیلم آخرش «پیشتازان فضا» نخواهد بود.

او در ماه ژانویه هم در گزارشی که توسط ددلاین ارائه شد اعلام کرد این فیلم در حال ساخت است، اما او کارگردان آن نخواهد بود. با این حال طبق گزارش‌های جدید هنوز ایده تارانتینو می‌تواند یکی از سه پروژه مد نظر پارامونت برای «پیشتازان فضا» باشد.

ددلاین در مورد «پیشتازان فضا» تارانتینو تایید کرد که این فیلم بر اساس یک قسمت از سریال‌های کلاسیک پیشتازان فضا ساخته خواهد شد و داستانی در دهه ۱۹۳۰ میلادی را روایت خواهد کرد.

گفته می‌شود قسمتی که قرار است فیلم از آن ساخته شود به هفدهمین قسمت از فصل دوم سریال «پیشتازان فضا» مربوط می‌شود که «A Piece of the Action» نام دارد. این سریال در سال ۱۹۶۸ نمایش داده می‌شد و داستان گروهی را روایت می‌کند که سیاره‌ای شبیه به زمین را پیدا می‌کنند.

سال گذشته تارانتینو اعلام کرد که المان‌هایی از فیلم سینمایی «داستان‌های عامه پسند» خود را در این فیلم پیاده خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: