کد خبر: ۵۱۰۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

رونمایی از سامانه جامع فدراسیون ورزش‌های رزمی صبح امروز با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش شفاف، مراسم رونمایی از سامانه جامع فدراسیون انجمن‌های ورزشی صبح امروز (دوشنبه) با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، یوسف بهتری رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی و همایون خرم نایب رئیس این فدراسیون برگزار شد.

یوسف بهتری در نشست خبری رونمایی از سامانه جامع فدراسیون ورزش‌های رزمی اظهار داشت: تغییر نام فدراسیون یکی از آمال و آرزوهای ورزش‌های رزمی بود که با حضور علی‌نژاد و توجه به این رشته محقق شد. توانستیم انجمن آیکیدو را به عضویت فدراسیون جهانی در بیاوریم و همچنین در کیک بوکسینگ انجمن کیک را ایجاد و برای تشکیل تیم ملی اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: آیین‌نامه‌های فدراسیون را ساماندهی کردیم. در فدراسیون با شیوع کرونا تغییر نگرش ایجاد شد و به سمت برگزاری دوره‌های مجازی مربیگری، داوری و فنی رفتیم.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی با اشاره به تفاهم این فدراسیون با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خاطر نشان کرد: تفاهم‌نامه‌ای با کریمی مدیرعامل شرکت توسعه انجام دادیم و قطعه زمینی به مساحت 910 متر در ورودی شرقی ورزشگاه آزادی در اختیار فدراسیون قرار گرفت و قرار است به زودی کلنگ احداث آن را بزنیم تا ورزش‌‌های رزمی صاحب خانه شود.

بهتری ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی اپلیکیشن مخصوص فدراسیون خواهیم بود تا کارها با سهولت بیشتری انجام شود. سامانه‌ای که امروز راه‌اندازی می‌شود آرزوی چند ساله فدراسیون ورزش‌های رزمی بوده است.

وی تصریح کرد: بحث کارت شناسایی رزمی‌کاران، صدور احکام فنی، مربیگری و داوری  و بحث اخبار و رویدادهای فدراسیون از طریق همین سامانه انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی در پایان خاطرنشان کرد: سامانه ما در 20 روز که هنوز معرفی رسمی نشده بود، بیش از یک میلیون بازدید داشته که آمار قابل قبولی است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: