کد خبر: ۵۱۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

متخصصان و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری علاوه بر مبارزه با بیماری کرونا از ابتدای امسال سه پیوند موفق کلیه و قلب انجام داده اند.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی مسیح دانشوری، این بیمارستان به عنوان یکی از مهمترین مراکز پیوند در کشور و منطقه، اولین پیوند‌های سال۱۳۹۹ خود را علیرغم شیوع کرونا و با هماهنگی وزارت بهداشت در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۹۹ بر روی فردی ۳۹ ساله و پس از آن در ۷ تیر۹۹ برای شخصی ۴۲ ساله به صورت همزمان برای قلب و کلیه با موفقیت انجام داد و بعد از آن نیز روز یکشنبه ۱۹ مرداد ماه فرد ۴۲ساله دیگری، پیوند کم نظیر و همزمان قلب و کلیه را دریافت کرد که در واقع به عنوان یکی از مهمترین موارد محسوب می شود و این خدمات در تمامی بخش‌های مرکز ادامه دارد.

پیوند سه عمل کلیه و قلب در بیمارستان مسیح دانشوری از ابتدای سال ۹۹

همزمان با عید سعید غدیر اولین پیوند قلب و کلیه توسط تیم متخصص پزشکی بیمارستان مسیح دانشوری، باهماهنگی وزارت بهداشت و انتقال هوایی کلیه و قلب در این مرکز علیرغم شرایط کرونایی با موفقیت صورت گرفت که ثبت نمونه‌ای مهم درکشور محسوب می شود.

پیوند سه عمل کلیه و قلب در بیمارستان مسیح دانشوری از ابتدای سال ۹۹

بیمارستان مسیح دانشوری علیرغم مبارزه با کرونا به عنوان خط مقدم مبارزه، در تمامی بخش‌ها با ایثارگری و دلسوزی متخصصان و تمام کادر درمانی مرکز، خدمات رسانی به بیماران غیر کرونایی را با جدیت دنبال می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار