کد خبر: ۵۱۰۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

رئیس جمهور نه تنها بر ادعاهایی که گاه و بیگاه درباره استعفایش مطرح می شود، مُهر باطل زد بلکه تاکید دارد دولت تا ساعت آخر کار می کند و به دنبال آرامش اقتصادی مردم است

                          پیام صریح روحانی به شایعه سازان درباره استعفایش


به گزارش شفاف، «دولت تا آخرین ساعت کارخود، با همه توان انجام وظیفه خواهد کرد» این را حسن روحانی در جلسه امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت؛ جمله‌ای که پیش از این هم چندباری از زبان رئیس جمهور مطرح شده بود و تکرار دوباره آن بی ارتباط با شایعه استعفای دولت در سال پایانی نیست.

روحانی ۲۷ بهمن ماه ۹۸ در نشست خبری خود درباره شایعه استعفایش گفت: « هیچ وقت مسئله استعفا را در ذهن نداشتم، اما ماه‌های اولیه که انتخابات برگزار شد، موضوعی به دلایلی در ذهن من بود و خدمت رهبری بیان کردم که دولت آمده است و می‌خواهد کار کند، اما شما اگر به هر دلیلی فکر می‌کنید فرد یا دولت دیگری بهتر می‌تواند خدمت کند، من آماده‌ام که کنار بروم. ایشان به شدت این موضوع را رد کردند و گفتند من دلم می‌خواهد شما تا آخرین لحظه به خدمت خود ادامه دهید و من از دولت حمایت می‌کنیم.»

او گفت: یک مرتبه دیگر هم من به دلایلی خدمت ایشان رفتم و این مسئله را مطرح کردم، ایشان گفتند من اجازه نمی‌دهم دولت حتی یک ساعت زودتر به کار خود پایان دهد. نظر من هم همین است و ما تا آخرین ساعت به وظیفه خود عمل خواهیم کرد، همه مردم هم تا به امروز از نظام و دولت حمایت کردند، اگر ما شرایط بهتری می‌خواهیم باید از نظام حمایت کنیم و اگر نقدی هم داریم آن را دلسوزانه مطرح کنیم. این شایعه را قویا تکذیب می‌کنم، دولت پای مسئولیت و عهد خود خواهد ماند.

روحانی حالا با فضاسازی های جدید علیه دولت و اوج گرفتن دوباره شایعات درباره استعفایش در سال آخر، می‌گوید: «دولت تا آخرین ساعت کارخود، با همه توان انجام وظیفه خواهد کرد»

او در ادامه به مردم وعده آرامش اقتصادی را هم می دهد و می گوید؛ «مردم باید در زمینه تلاش دولت برای ایجاد ثبات و آرامش در اقتصاد اطمینان خاطر داشته باشند و بدانند برای حفظ معیشت و دارایی آنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار