کد خبر: ۵۱۰۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تا هفته ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق در اختیار بنیاد قرار می‌گیرد و بسیاری از مشکلات بیمه ایثارگران حل می‌شود.

به گزارش شفاف، سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سومین همایش تشکل‌های شاهد و ایثارگر که صبح امروز (چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه) برگزار شد، درباره موضوع درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متأسفانه به خاطر بدهی‌هایی که بیمه دی داشته، بسیاری از طرف‌های قرارداد بیمه، قرارداد‌های خود را فسخ کردند.

وی افزود: با هماهنگی که بعد از مصوبه دولت با سازمان برنامه و بودجه کشور انجام شد، دیروز رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که تا هفته آینده ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق در اختیار بنیاد قرار می‌گیرد.

اوحدی ادامه داد: با این اقدام مهمی که رخ می‌دهد، بخش مهمی از مشکلات بیمه دی حل می‌شود و بسیاری از بدهی‌ها پرداخت خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: امیدواریم به زودی با بخش دوم اوراقی که تحویل می‌گیریم، موضوع بدهی‌های بنیاد به جامعه علمی و دانشگاهی حل شود.

اوحدی گفت: در مجموع به کل دانشگاه‌های کشور ۲ هزار میلیارد تومان بدهی داریم و امیدواریم این مشکل هم ظرف هفته‌های آینده رفع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار