کد خبر: ۵۱۰۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

تعداد ۶۰ میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، سه‌‌شنبه این هفته با نماد معاملاتی "گدنا" در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش شفاف، تعداد 60 میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک معادل 20درصد سهام این شرکت، سه‌‌شنبه این هفته(29مرداد) به‌عنوان شانزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم فرابورس ایران عرضه می‌شود.
این میزان سهام در محدوده قیمتی 580تا 600تومان برای هر سهم و با سهمیه 20سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.
همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار و متعهدین خرید نیز شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به میزان 25 درصد و شرکت تامین سرمایه تمدن به میزان 25 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.
گفتنی است تعداد 60 میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک در حالی سه‌شنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 51 میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 9میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.
این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.


انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: