کد خبر: ۵۱۰۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

سید جمال هادیان از برگزاری مجموعه برنامه‌های ویژه دهه اول محرم از رهگذر فضای مجازی تحت عنوان «مهر محرم» در حوزه ارتباطات خبر داد.

به گزارش شفاف، سید جمال هادیان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره برنامه‌های وزارت ارتباطات در اقامه عزای حضرت سیدالشهدا (ع) و ۷۲ تن از یارانش با توجه به محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا گفت: با اهتمام این مرکز و با استفاده از بستر پلتفرم‌های فضای مجازی، دو برنامه خاص تدارک دیده شده تا علاوه بر همکاران حوزه ارتباطات همه مردم عزیز و عاشقان عاشورایی از این برنامه‌ها استفاده کنند.

هادیان ادامه داد: در این برنامه‌ها از شاعران آیینی سراسر کشور دعوت شده است تا جدیدترین و تأثیرگذارترین سروده‌های عاشورایی خود را اجرا کنند و حاصل این کار ۲۵ فیلم کوتاه از شاعران اهل‌بیت (ع) است که هر شب در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات ادامه داد: همچنین از روز شنبه یکم تا چهارشنبه پنجم شهریورماه هر روز به مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۲ تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه پخش زنده سخنرانی و ذکر مصیبت اهل‌بیت (ع) از طریق تارنمای رسمی وزارت ارتباطات با آدرس ict.gov.ir/fa/moharam، تارنمای هیئت آنلاین با آدرس heyatonline.ir/heyat/۶۳۰ و اینستاگرام مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات با آدرس instagram.com/ictministrypr؛ قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: