کد خبر: ۵۱۰۶۲۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هنوز هم بازار مسکن ملتهب است و هیچ قیمتی در بازار واقعی نیست از تحویل نخستین سری خانه‌های « طرح اقدام ملی مسکن» به مردم تا پایان فصل جاری خبر داد.

به گزارش شفاف، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه همچنان توصیه نخریدن خانه را به مردم دارد یا خیر؟، گفت: آن زمان بازار ملتهب مسکن بود و هنوز هم بازار ملتهب است و هیچ قیمتی در بازار واقعی نیست.

وی درباره اینکه مردم چه زمانی نتیجه طرح‌های دولت و مجلس را در بازار مسکن خواهند دید؟ توضیح داد: نتیجه اقدامات از اکنون آغاز شده است و ان‌شاءالله در همین فصل تابستان نخستین سری از خانه‌های «طرح اقدام ملی مسکن» در استان‌های پیشتاز به مردم تحویل داده می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملتدر همین راستا، ادامه داد:در جریان اجرای «طرح اقدام ملی مسکن» در برخی از استان‎ها مردم زمین تحویل می‌گیرند و تعدادی نیز به پروژه‌ها متصل می‌شوند، درواقع جریان سازی فعالی را در بحث مسکن پایه گذاری کرده‌ایم.   

اسلامی در پاسخ به این سوال که تحویل خانه‌های طرح اقدام ملی مسکن منجر به کاهش قیمت مسکن می‌شود یا خیر؟،اظهار داشت: کاهش قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا نیست، بلکه تابع شرایط اقتصادی کشور است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: