کد خبر: ۵۱۰۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

مراسم افتتاح مسیر ویژه دوچرخه سواری «بوستان گفتگو»، هم‌زمان با معرفی و تجلیل از ۱۰ دوچرخه سوار برتر تیرماه اپلیکیشن «دوچرخه» عصر روز سه شنبه، بیست و هشتم مرداد در این بوستان برگزار شد.

به گزارش شفاف،مراسم افتتاح مسیر ویژه دوچرخه سورای بوستان گفتگو که با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، ابتدا دوچرخه سواران برتر، مسیر ویژه دوچرخه سواری بوستان گفتگو را رکاب زدند و به صورت رسمی این مسیر را افتتاح کردند. طول مسیر دوچرخه سواری احداث شده در این پارک به ۲هزار و ۶۰۰ متر می‌رسد و به صورت یک رینگ یک طرفه دور تا دور پارک را احاطه کرده است.

در پایان این رویداد، جوایزی به رسم یادبود به دوچرخه سواران برتر تیرماه اپلیکیشن دوچرخه اهدا شد.

پس از گذشت دو ماه و استقبال بیش از ۳ هزار شهروندِ دوچرخه سوار از اپلیکیشن «دوچرخه» در پایتخت، شهرداری تهران با هدف حمایت و تشویق شهروندان به دوچرخه سواری و استفاده از نرم افزار مذکور به تازگی آغاز به معرفی کاربران برتر این اپلیکیشن کرده است که افتتاح مسیر دوچرخه‌سواری بوستان گفتگو با حضور این دوچرخه‌سواران به عنوان اولین رویداد با این هدف برگزار شده است.

در روند معرفی کاربر برتر هر ماه، گزارش مسافت طی شده توسط دوچرخه‌سوار، تاثیر عملکرد وی بر کاهش آلاینده‌ها و میزان صرفه جویی در مصرف سوخت اعلام خواهد شد.

گفتنی است از مهمترین ویژگی‌های نرم افزار موبایلی «دوچرخه»، مسیریابی‌های مناسب دوچرخه سواران بر اساس حالت‌ها و شرایط مختلف، امکان اشتراک‌گذاری مسیر‌ها و مسافت طی شده و ارسال تصاویر در شبکه اجتماعی داخل اپلیکیشن، مشاهده نزدیکترین فروشگاه‌های دوچرخه فروشی، پارکینگ‌های مسقف دوچرخه، تعمیرگاه‌های دوچرخه و ایستگاه‌های دوچرخه اشتراکی و ... است. علاقمندان می‌توانند جهت نصب این اپلیکیشن به نشانی bike.tehran.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار