کد خبر: ۵۱۰۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

میزان ورودی روان‌آب‌ها به مخازن سد‌های کشور از ابتدای مهر سال گذشته تا ۲۴ مرداد ماه به میزان ۳۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته کاهش داشته است.

کاهش میزان ورودی آب سد‌های کشوربه گزارش شفاف، میزان ورودی روان‌آب‌ها به مخازن سد‌های کشور از ابتدای مهر سال گذشته تا ۲۴ مرداد ماه، ۳۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته کاهش داشته است. این در حالی است که میزان ورودی روان‌آب‌ها به مخازن سد‌های کشور در مدت مشابه سال گذشته، ۸۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون متر مکعب بوده است.

ظرفیت کل مخازن سد‌ها در سال آبی گذشته تا ۲۴ مرداد ۹۸ به میزان ۵۰ میلیارد و ۵۰ میلیون متر مکعب بوده و موجودی آن‌ها در زمان حاضر با کاهش پنج درصدی از ابتدای سال آبی تا ۲۴ مرداد امسال ۳۱ میلیارد و ۳۸۰ متر مکعب را شامل می‌شود. این رقم در مدت مشابه سال آبی گذشته، ۳۳ میلیارد و ۱۶۰ میلیون متر مکعب بود.

مخازن سد‌های کشور در زمان حاضر تا ۲۴ مرداد امسال ۶۲ درصد پر بوده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته، ۶۶ درصد بود. همچنین در این مدت میزان خروجی سد‌ها هم ۳۱ درصد کاهش داشت.

حجم خروجی مخازن هم اینک ۵۱ میلیارد و ۹۰ میلیون متر مکعب است که این رقم در مدت مشابه سال آبی گذشته ۷۳ میلیارد و ۹۳۰ میلیون متر مکعب بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار