کد خبر: ۵۱۰۷۰۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

همان‌طور که دبیر شورای معارف سیما اعلام کرده بود کانال اختصاصی برای ایام محرم افتتاح می‌شود، روز اول محرم شبکه اینترنتی شمس وارد چرخه فعالیت می‌شود.

به گزارش شفاف، جواد شیخ اکبری دبیر شورای معارف سیما چند روز گذشته از راه‌اندازی کانال اختصاصی شمس توسط شورای معارف سیما خبر داد. او گفت: ما به‌دنبال این هستیم که یک کانال تلویزیونی به‌نام کانال «شمس» با عنوان کامل شورای معارف سیما که روزی سه ساعت برنامه دارد، راه‌اندازی شود.

این وعده در روز اول محرم محقق خواهد شد و شبکه اینترنتی شمس فعالیتش را آغاز می‌کند.  شبکه اینترنتی شمس همزمان با اولین روز ماه محرم و در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیه السلام افتتاح می‌شود. بنابر اعلام شورای معارف و شبکه قرآن سیما، شبکه اینترنتی «شمس» در طلیعه ماه عزای سید و سرور شهیدان حضرت سیدالشهداؤ(ع)، از افق ارادت و به وقت عاشقانه‌های کربلا طلوع می‌کند.

مراسم افتتاح این شبکه اینترنتی روز جمعه ساعت 16 در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار و روزانه از شبکه تلویزیونی سپهر برای مخاطبان پخش می‌شود.   شبکه اینترنتی شمس در بستر سپهر و تلوبیون و همچنین سایت شبکه قرآن و معارف سیما قرار دارد و در راستای جایگزین کردن حضور در هیئات عزاداری در ایام کرونا با عزاداری در هیئت‌های مجازی راه‌اندازی می‌شود.

عاشقان حسینی می‌توانند شعر، شور، شعور، شیدایی و شیفتگی را از مشرق شمس به تماشا بنشینند، راه ارتباطی با شبکه شمس در فضای مجازی @shamstvirib  است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: