کد خبر: ۵۱۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

برنامه «مکث» جمعه از دختری میزبانی می کند که بدون پا موفقیت های زیادی در عرصه ورزش به دست آورده است.

به گزارش شفاف،سری جدید برنامه «مکث» ویژه ماه محرم با آیتم‌ها و قصه‌های جذاب و شنیدنی از جمعه و همزمان با اولین روز از دهه محرم هرشب از شبکه دو سیما ساعت ١٩:٣٠ قبل از اخبار ٢٠:٣٠ پخش خواهد شد.

در قسمت اول از فصل سوم کورش سلیمانی میزبان دختری به نام عشرت کردستانی است که در نوزده سالگی در شلمچه یکی از پاهایش را بخاطر رفتن روی مین از دست داد، اما این اتفاق ناگوار هرگز باعث نشد کردستانی با زندگی قهر کرده و انزوا پیشه کند، برعکس او را برای رسیدن به آرزوهایش مصمم‌تر کرد. کردستانی با تلاش تا عضویت در تیم ملی والیبال بانوان پیش رفت و پرچمدار ورزشکاران ایران در المپیک ریو شد. او با تیم والیبال بانوان به مدال نقره بازی‌هایی پاراآسیایی اینچئون دست یافت و به عنوان بازیکن برتر شناخته شد، اما سقف آرزو‌های کردستانی این نبود و شانسش را در ورزش‌های دیگر هم امتحان کرد.

سری جدید برنامه «مکث» مانند برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روایات جذاب آدم‌ها از یک موقعیت خاص به سمت حال خوب را روایت می کند و سراغ ماجرا‌های اجتماعی می‌رود. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندان و صاحبان داستان‌های اجتماعی جذاب ضبط و پخش می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار