کد خبر: ۵۱۰۷۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲

امیر دریادار خانزادی به مناسبت روز پزشک با حضور در بیمارستان گلستان نیروی دریایی ارتش از کادر درمانی این بیمارستان تقدیر کرد.

به گزارش شفاف، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، صبح امروز با حضور در بیمارستان گلستان این نیرو، ضمن دیدار با کارکنان بیمارستان، از کادر درمانی و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت ‌تقدیر کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن تسلیت بمناسبت فرارسیدن ماه محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین، گفت: شهدای مدافعان سلامت الگویی از جنس خودگذشتگی برای همه‌ مردم است.

امیر خانزادی نقش پزشکان نیروهای مسلح در ارتقای توان دفاعی در ماموریت‌های محوله را بسیار موثر دانست و افزود: همین موضوع موجب سنگین‌تر شدن وظیفه پزشکان شاغل در نیروهای مسلح شده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت‌ها با پشتیبانی نیروهای مسلح امنیت را برای جامعه خود تامین می‌کنند، خاطر نشان کرد: بخشی از امنیت مردم، حوزه سلامت است که بی‌شک تمامی کادر درمانی کشور با غیرت، شجاعت و ایثار و رهنمودهای مقام معظم رهبری در برابر ویروس منحوس کرونا ایستادند و امید را به جامعه تزریق کردند که برقراری این امنیت در حوزه سلامت باعث افتخار و غرور همه ما است. 

 امیر دریادار خانزادی با اشاره به اینکه نیروی انسانی متعهد و متخصص از سرمایه‌های بی نظیر یک سازمان محسوب می‌شوند، افزود: با توجه به اینکه مشکلات متعددی در بحث پشتیبانی و درمان ویروس کرونا در کشور وجود دارد، اما کارکنان و دریادلان نیروی دریایی ارتش به کمک کادر درمانی حتی یک روز نیز از ماموریت دریانوردی غافل نشدند و ناوگروهای نیروی دریایی ارتش با اقتدار به ماموریت‌های دوردست اعزام و پرچم مقدس جمهدری اسلامی ایران را در آب‌های بین المللی به اهتزار در آوردند. 

در این مراسم از خانواده‌های شهید ناخدایکم پزشک خلیلی و پرستارشهید محمدرضا دارینی ازشهدای مدافع سلامت نیروی دریایی ارتش، پزشکان، پرستاران، سایر کادر درمانی و روحانیونی که دراجرای امور شرعی متوفیان بصورت شبانه روزی و جهادی تلاش کردند تقدیر شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار