کد خبر: ۵۱۰۷۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

با حضور معاون رئیس جمهور تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی و ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار ایثارگر امضا شد.

به گزارش شفاف، سعید اوحدی در حاشیه سفر به استان خوزستان اظهار کرد: خوزستان در دفاع مقدس پیشتاز بود و پس از دفاع مقدس نیز یادآور اوج روزهای عزت و شکوه در راهپیمایی اربعین حضرت سیدالشهدا (ع) است و هر چند در سال جاری از بخشی از نعمت‌های قبلی برای برگزاری مراسم عزاداری محروم شده‌ایم ولیکن دل‌ها و قلب‌های همه مردم و به ویژه مردم خوزستان در مسیر عشق به حضرت سیدالشهدا (ع) می‌تپد.

وی با اشاره به اهمیت سفر به استان خوزستان به عنوان یکی از نخستین سفرهای استانی دوره جدید بنیاد، افزود: تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران با استانداری خوزستان از بزرگ‌ترین و مهمترین تفاهم‌نامه‌های بنیاد است و به منظور استیفای حقوق جامعه ایثارگری استان خوزستان و تأمین زمین و مسکن برای این عزیزان امضا می‌شود.

وی ادامه داد: مشکل مسکن ایثارگران استان در قالب جدول زمانی مشخص به صورت کامل برطرف می‌شود و علاوه بر آن تفاهم‌نامه‌ای برای اشتغال ایثارگران استان خوزستان در آستانه هفته دولت امضا می‌شود.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت تفاهمنامه تامین 10 هزار مسکن ایثارگران، ساماندهی گلزار مطهر شهدا، ساماندهی اشتغال و کارآفرینی برای 11 هزار نفر از ایثارگران امضا شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار