کد خبر: ۵۱۰۸۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷

همزمان با آغاز ماه محرم، برنامه رادیویی «به شرط عاشقی» به مدت دو هفته جایگزین برنامه «به شرط زندگی» رادیو نمایش می‌شود.

به گزارش شفاف، «به شرط عاشقی» به مدت دو هفته جایگزین «به شرط زندگی» رادیو نمایش می‌شود؛ ساجد قدوسیان تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه رادیویی ضمن اعلام این مطلب گفت: این برنامه ویژه‌برنامه بچه‌های به شرط زندگی است که عملاً جایگزین برنامه «به شرط زندگی» در این دو هفته شده است.

وی ادامه داد: در «به شرط عاشقی» بیشتر به ویژگی‌های عزاداری امسال، شرایط عزاداری جدید و نوع برخورد مردم با بیماری کرونا، رعایت پروتکل‌ها و مدل عزاداری کردن و جنس نذری دادن با توجه به شیوع بیماری کرونا می‌پردازیم.

این تهیه‌کننده و کارگردان رادیویی در پایان افزود: در این برنامه، یکسری نمایش‌های کوتاه را با توجه به این موضوع طراحی کرده‌ایم و در کنار آن نیز نمایش‌هایی در ارتباط با دهه محرم و داستان عاشورا و کربلا نیز پخش می‌شود.

«به شرط عاشقی» با گویندگی معصومه روحبخش، نویسندگی سارا آقامحمدی، الهام حاجی‌نژاد، فاطمه اعتمادی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی ساجد قدوسیان، افکتوری نازنین حسن‌پور، صدابرداری مجید آیینه و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو همچون بیوک میرزایی، امیر عباس توفیقی، نوشین حسن‌زاده، سینا نیکوکار، معصومه عزیزمحمدی، راضیه مومیوند، آرش راسخ و الهام حاجی‌نژاد به مدت دو هفته ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود و گلچین آن شب‌ها ساعت 23:15 دقیقه روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: