کد خبر: ۵۱۰۸۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

بانک ولز فارگوی آمریکا اعلام کرد که بعد از توقف موقت اخراج ها در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کرونا، اوایل ماه آگوست کاهش تعداد کارکنان خود را از سر گرفته است.

به گزارش شفاف، سخنگوی بانک ولز فارگوی آمریکا روز جمعه اعلام کرد که این بانک بعد از توقف موقت اخراج ها در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کرونا، اوایل ماه آگوست کاهش تعداد کارکنان خود را از سر گرفته است.

این بانک پیش از این در ماه ژوئیه اعلام کرده بود که امسال طرح گسترده کاهش هزینه های خود را آغاز خواهد کرد چرا که با عدم برگشت وام های پرداخت شده در پی این بیماری همه گیر روبروست و همچنان با وجود مشکلات نظارتی و عملیاتی مرتبط با رسوایی های قدیمی به کار خود ادامه می دهد.

مدیران این بانک پیش از این اعلام کرده بودند که تعطیلی شعب و کاهش هزینه های شخص ثالث گزینه های محتمل برای این بانک است.

سخنگوی این بانک در نامه ای گفت: ما پیش بینی می کنیم که از طریق ترکیبی از فرسایش، حذف پست های خالی و جابجایی ها، میزان نیروی کار خود را کاهش دهیم.

وی افزود: "ولز فارگو" در تلاش است تا هزینه های خود را با بانک های هم سنگ خود هماهنگ کند و شرکتی ایجاد کند که چابک تر باشد.

بر اساس این گزارش، این بانک در نظر دارد به کارکنانی که مشمول این طرح قرار می گیرند مساعدت شغلی ارائه دهد.

هنگامی که شیوع ویروس کرونا در آمریکا شروع شد، بانکهای بزرگ این کشور تصمیمات درباره کاهش تعداد کارکنان خود را به تعویق انداختند با این استدلال که مطمئن نیستند که چه مدت این بیماری به اقتصاد آسیب خواهد رساند و در صورت بازگشت ناگهانی وضعیت تجارت نگران عدم آمادگی خود بودند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار